Łukasz Teodorczyk zaliczył największe pudło w historii futbolu?

Łukasz Teodorczyk ma coraz większe problemy ze skutecznością. W czasie środowego meczu Anderlechtu z Zulte Waregem 2:0 Polak zaliczył pudło, które może śmiało kandydować do największych wpadek w tym roku.

W 10. minucie spotkania Teodorczyk znakomicie wyszedł na pozycję i dostał kapitalne podanie od  Nicolae Stanciu. Mimo że Polak był sam przed pustą bramką, to oddał fatalny strzał, a piłka poleciała w trybuny.

Teodorczyk przez resztę meczu rozpamiętywał sytuację z początku spotkania i niewiele mu wychodziło. Trener zmienił go po 69. minutach, a gola na 2:0 strzelił Hamdi Harbaoui, który wszedł za Polaka.

Teodorczyk zaliczył w tym sezonie zaledwie 3 bramki dla Anderlechtu, co interesujące w zeszłym roku miał o tej porze aż 9 trafień więcej.