Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Swansea zainteresowana młodym piłkarzem Lecha. Zostanie klubowym kolegą Fabiańskiego?

Przedstawiciele Swansea interesują się młodym piłkarzem Lecha Poznań, Marcinem Maćkowiakiem, którego zaprosili na testy w swoim klubie. Zawodnika chcą również pozyskać drużyny z Ekstraklasy - informuje "Przegląd Sportowy".

Marcin Maćkowiak to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodzieżowej drużyny Lecha Poznań. Młody defensywny pomocnik swoimi dobrymi występami m.in. w kategorii wiekowej do lat 18 przyciągnął uwagę kilku klubów Ekstraklasy, a przede wszystkim Swansea.

Według informacji "Przeglądu Sportowego" przedstawiciele walijskiego klubu występującego w Premier League chcieliby obejrzeć piłkarza na żywo podczas gry z rówieśnikami i wtedy zdecydować o ewentualnym transferze w styczniu

Chętne na pozyskanie Maćkowiaka są również drużyny w Polsce. Zdaniem PS najbardziej na transfer zdecydowane są władze Śląska Wrocław, które już latem złożyły zawodnikowi ofertę i namawiali go na przenosiny do ich klubu, nie doszli oni jednak do porozumienia z przedstawicielami Lecha Poznań.

Wychowanka akademii Kolejorza w swoim zespole chętnie zobaczyliby również szefowie Wisły Kraków, czy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Swansea zainteresowana młodym piłkarzem Lecha. Zostanie klubowym kolegą Fabiańskiego?
Zaloguj się
  • samochodemwszedzie

    Oceniono 1 raz 1

    Gdyby B(L) został to ten grajek już byłby nasz a za rok poszedłby za 2-3 melony do Arsenalu czy innej drużyny z Angli!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX