Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Arak piłkarzem Lechii Gdańsk

Jakub Arak został nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk. Piłkarz w piątek podpisał z gdańskim klubem kontrakt obowiązujący do czerwca 2020 roku.

Jakub Arak w ubiegłym sezonie był zawodnikiem Ruchu Chorzów. 22-latek w minionej kampanii ligowej rozegrał dla „Niebieskich” 33 spotkania ligowe, w których zdobył cztery bramki.

W obecnym sezonie I ligi Arak zdążył wystąpić w trzech meczach. Umowa zawodnika z Ruchem Chorzów, która miała obowiązywać jeszcze przez dwa lata, została rozwiązana z winy kluby przez Izbę ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych PZPN.

- Grę w Lechii traktuję jako duże wyzwanie w swojej karierze. Uważam, że gdański klub to dla mnie bardzo dobre miejsce do piłkarskiego rozwoju i spełnienia sportowych ambicji, czyli walki o najwyższe miejsce w Lotto Ekstraklasie – powiedział po podpisaniu umowy zawodnik cytowany przez portal „lechia.pl”.

W Lechii Gdańsk występuje już inny piłkarz, który kontrakt z Ruchem Chorzów rozwiązał w podobnych okolicznościach. Jest to Patryk Lipski.

Już jest! Świeżutki #PrzewodnikKibica od EkstraStats i Sport.pl. Kompendium wiedzy o grze wszystkich zespołów Ekstraklasy. Polecamy ----> https://sklep.przewodnikkibica.pl/

Przewodnik KibicaPrzewodnik Kibica Sport.pl

Więcej o: