Transfery. Michał Pazdan trafi do Hiszpanii?

Ostatnio wydawało się, że saga transferowa z udziałem Michała Pazdana dobiega końca, a zawodnik zostanie na kolejny sezon w Legii. Okazuje się jednak, że reprezentanta Polski chce Real Betis.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach German Pezzella odejdzie z Realu Betis i zostanie nowym zawodnikiem Interu Mediolan. Wła¶ciciele hiszpańskiego klubu już rozpoczęli poszukiwania następcy argentyńskiego defensora. Zdaniem dziennikarzy portalu "El Gol Digital", jednym z głównych kandydatów na miejsce 26-latka jest Michał Pazdan.

Zdaniem Piotra KoĽmińskiego z "Super Expressu", za Pazdana należy zapłacić około 1,5 miliona euro. Kwota ta nie powinna stanowić problemu dla szefów Betisu, którzy za Pezzelę zarobi± grubo ponad 5 milionów euro. 

Betis zainteresowanie Pazdanem wyrażał już rok temu, po Euro 2016. Wówczas ze strony klubu z Sewilli zabrakło konkretów. Przeszkod± w transferze reprezentacyjnego obrońcy może być jednak kontuzja Jakuba Czerwińskiego, który podczas meczu Pucharu Polski pomiędzy Legi± Warszawa i Wisł± Puławy doznał urazu więzadła piszczelowo-strzałkowego, przez co będzie pauzował przez 2-3 miesi±ce. W tej sytuacji do dyspozycji Jacka Magiery pozostaje jedynie dwóch ¶rodkowych obrońców - Maciej D±browski i wła¶nie Michał Pazdan.

Komentarze (18)
Transfery. Michał Pazdan trafi do Hiszpanii?
Zaloguj się
 • thunafera666

  Oceniono 1 raz 1

  Toć wiadomo powszechnie (?!), że Michał ma klauzulę 2.5mln euro, a także zgodę na transfer jeżeli znajdzie się chętny do jej aktywacji. Za 1.5 Prezes Kudłaty Pazdana nie pu¶ci.

 • vega.vincent

  Oceniono 2 razy 0

  Boże , wreszcie...

 • pawel.ccc

  0

  Legia sprzeda Pazdana nawet za 1,5 miliona euro bo mu to obiecała już rok temu. Szkoda, że Pazdan odejdzie w czasie jak Czerwiński się kontuzjował ale ... chyba po to były poszukiwania ¶rodkowego obrońcy i zdaje się , że Legia ma już kandydata/następcę Michała.

 • ZoV Hax

  Oceniono 3 razy -1

  1,5 mln euro za Pazdana, kto¶ chce Legię wydymać bez mydła? Pazdan jest lepszym piłkarzem niż Krychowiak, za Krychowika zapłacili 20 mln euro, Pazdan jest wart 20-30 mln euro. I to na dzień dobry, przed negocjacjami.

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz -1

  o niego to dopytuje się już tylko ZUS lub grabarz.

 • hornbeam

  Oceniono 1 raz -1

  A co na to PaĽdziochowa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX