Championship. Paweł Wszołek i Kamil Grosicki w jedenastce kolejki

Paweł Wszołek i Kamil Grosicki bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon angielskiej Championship. Występy Polaków docenili dziennikarze "The Football League Paper", którzy umieścili ich w najlepszej jedenastce kolejki.

Paweł Wszołek i Kamil Grosicki mogą być zadowoleni ze swoich pierwszych występów w tym sezonie. Obydwaj zawodnicy przyczynili się do zdobycia punktów przez swoje drużyny i mieli spory udział przy strzelonych bramkach.

Kamil Grosicki zagrał od początku wyjazdowego spotkania jego Hull City z Aston Villa (1-1). Reprezentant Polski był bardzo aktywny, a w 62. minucie meczu zanotował asystę przy wyrównującym golu strzelonym przez Jarroda Bowena.

Jeszcze lepiej zaprezentował się Paweł Wszołek. Queens Park Rangers, w którym występuje 25-latek, wygrało z Reading 2-0. Polak asystował przy pierwszym trafieniu Conora Washingtona, a w 59. minucie wypracował rzut karny. Wszołek przeprowadził świetny rajd, wbiegł pomiędzy dwóch obrońców i został bardzo ostro sfaulowany. Jedenastkę na gola zamienił Washington.