Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. Olympiakos zainteresowany Michałem Pazdanem

Olympiakos Pireus jest zainteresowany pozyskaniem Michała Pazdana. Reprezentanta Polski w swojej drużynie chętnie widziałby były szkoleniowiec Legii Warszawa - Besnik Hasi, który niedawno został trenerem greckiego klubu.

O ewentualnym odejściu Michała Pazdana z Legii mówi się od dłuższego czasu. Zawodnik mógł wyjechać za granicę już rok temu po bardzo udanych mistrzostwach Europy, wtedy jednak właściciele mistrzów Polski zatrzymali go w klubie oferując mu nowy kontrakt i podwyżkę. Teraz, według informacji dziennikarza "Super Expressu" Piotra Koźmińskiego, usługami polskiego defensora mocno zainteresowani są przedstawiciele Olympiakosu, którzy są skłonni zapłacić za 29-latka 2,5 miliona euro, ponieważ właśnie tyle wynosi kwota odstępnego zapisana w kontrakcie zawodnika.

Zainteresowanie Pazdanem poza Grekami przejawia również kilka innych zespołów. W kontekście możliwego transferu zawodnika wymienia się takie zespoły jak Genoa, Koeln czy Galatasaray. Wychowanek Hutnika Kraków w zeszłym sezonie rozegrał 38 oficjalnych spotkań w barwach Legii, dodatkowo występując również w 5 spotkaniach reprezentacji Polski.

Zgodnie z informacjami belgijskich i greckich mediów, Besnik Hasi poza Michałem Pazdanem jest również zainteresowany zakupem Vadisa Odjidji-Ofoe CZYTAJ WIĘCEJ

Kamil Grosicki wybrał nową drużynę!

Więcej o:
Komentarze (7)
Transfery. Olympiakos zainteresowany Michałem Pazdanem
Zaloguj się
 • artur74

  Oceniono 1 raz 1

  Swoją drogą to ciekawe ... kraj na skraju bankructwa ale stać ich na kupno Pazdana za 2,5 miliona euro!

 • pawel.ccc

  Oceniono 1 raz 1

  Dajcie Hasniemu Langila i niech spada na drzewo

 • iarna

  0

  Słowo "zainteresowany" dokładnie nic nie oznacza.

 • dddupa

  Oceniono 1 raz -1

  Koeln, Genoa, Galatasaray czy Olympiakos.... no szału nie ma jeśli chodzi o te kluby. Chyba najlepsza opcja to Geona, żaden z tych klubów mocny nie jest ale przynajmniej we Włoszech się żyje przyjemnie, bo w Niemczech są Niemcy, w Turcji Islam, a w Grecji bieda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX