Transfery. Kosmiczna oferta Manchesteru! Ronaldo i Morata do United, a de Gea do Realu?

Ostatnia kolejka La Ligi w sezonie 2016/2017

Ostatnia kolejka La Ligi w sezonie 2016/2017 (Daniel Tejedor (AP Photo/Daniel Tejedor))

Manchester United za wszelką cenę chce pozyskać Cristiano Ronaldo i Alvaro Moratę w letnim oknie transferowym. Szefowie angielskiego klubu przygotowali gigantyczną ofertę dla Realu Madryt.

Właściciele Manchesteru United planują złożyć najwyższą ofertę w historii transferów piłkarskich. Przedstawiciele "Czerwonych Diabłów" chcą zaproponować Realowi Madryt 183 miliony funtów, a także Davida de Geę w zamian za Cristiano Ronaldo i Alvaro Moratę.

Zdaniem angielskiego "Daily Mail" Manchester chce wykorzystać ostatnie przejścia Ronaldo, który po problemach z prawem związanych z unikaniem płacenia podatków chce opuścić Hiszpanię i wrócić do Anglii. Dodatkowo poza sprowadzeniem Portugalczyka szefowie szóstej drużyny minionego sezonu Premier League są bardzo zainteresowani pozyskaniem Alvaro Moraty, którym interesują się już od dłuższego czasu.

Według brytyjskich dziennikarzy kluczową sprawą w negocjacjach może okazać się zaproponowanie Davida de Gei jako części umowy. "Królewskim" od dłuższego czasu zależy na zakupie hiszpańskiego bramkarza, a jego usługi jako dodatek do bardzo wysokiej oferty finansowej brzmią całkiem kusząco.

Według informacji innej angielskiej gazety "Daily Mirror" w grę wchodzi również transakcja, na mocy której Manchester miałby zapłacić za Ronaldo 175 milionów funtów dodając do tego Davida de Geę, w tym wypadku częścią wymiany nie byłby już jednak Alvaro Morata.

Oskarżenia hiszpańskiej prokuratury nie wpłyną na grę Ronaldo? "Jest bardzo zmotywowany i skupia się wyłącznie na drużynie narodowej"

Komentarze (14)
Transfery. Kosmiczna oferta Manchesteru! Ronaldo i Morata do United, a de Gea do Realu?
Zaloguj się
 • po-nurak

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli Morata jest wart 8 mln funtów...

 • jedenzero84

  Oceniono 4 razy 2

  Zastanawia mnie ta końcówka przy takiej dużej kwocie 183. skąd oni obliczyli te 3 mln. 180 za mało a 190 za dużo?

 • cmochall

  Oceniono 4 razy 2

  swiat pilki jest bardzo chory

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 1 raz 1

  No nie wiem, czy garbata tereska pozwoli Krysze chachmęcić z płaceniem podatku.

 • pix_d

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli zarzuty wobec Ronaldo się potwierdzą to powinien dostać co najmniej 5-letniego bana na grę w klubach i reprezentacji od FIFY, UEFY czy od tego kto tam tymi zezwoleniami na grę zarządza. Czegoś by to innych wtedy nauczyło. Ale przecież "pecunia non olet"...

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 2 razy 0

  Nie ma to jak zagrać w U-21 jako 32 latek...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX