Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adrian Mierzejewski ma konkretną ofertę! Wielki powrót?

Adrian Mierzejewski, były reprezentant Polski ma poważną ofertę z
Trabzonsporu - dowiedział się Sport.pl. Dla Polaka byłby to powrót do Turcji.

Mierzejewski w Trabzonie występował w latach 2011-2014. Był jedną z największych gwiazd tureckiego klubu dla którego rozegrał ponad 100 spotkań. W przeszłości działacze Trabzonsporu zapłacili za ofensywnego pomocnika Polonii Warszawa 5,25 miliona euro, co do dziś jest niepobitym rekordem Ekstraklasy. Mierzejewski szybko stał się liderem klubu, który nie tylko bił się o mistrzostwo Turcji, ale także występował w Lidze Mistrzów.

Ostatnio piłkarz z Olsztyna podbijał Półwysep Arabski. Najpierw z Al-Nassr Rijad zdobył mistrzostwo ligi saudyjskiej, a w zakończonym niedawno sezonie był największą gwiazdą Al-Sharjah SCC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego umowa z tym zespołem wygasa z końcem lipca. W praktyce jednak Mierzejewski jest już wolnym zawodnikiem.

Jak dowiedział się Sport.pl 30-letni piłkarz w najbliższym oknie transferowym może wrócić do Turcji! Z bardzo poważną propozycją zgłosił się do niego Trabzonspor, który na powrót namawiał Polaka już zimą. Wówczas jednak „Mierzej” odrzucił ofertę ze względu na brak politycznej stabilizacji nad Bosforem. Według naszych informacji tym razem możliwość ponownej gry Mierzejewskiego w Süper Lidze jest znacznie realniejsza.

Przez niemiecki serwis Transfermarkt.de Mierzejewski wyceniany jest na 5 mln euro.

Howard Webb w "Wilkowicz Sam na Sam". Na lotnisku podchodzi do mnie szef policji: "Witamy w Salzburgu, panie Webb. Tutaj nie pozwolimy, żeby Polacy pana zabili"

Więcej o:
Komentarze (2)
Adrian Mierzejewski ma konkretną ofertę! Wielki powrót?
Zaloguj się
  • yosemitesam

    0

    Do Arabów jedzie się grać na sportową emeryturę, bardzo rzadko się zdarza, że piłkarz kończy przygodę z ligą arabską i nagle zaczyna olśniewać w jakiejś silniejszej lidze.

  • Jan cHAM

    0

    Przeciez jego kontrakt z Arabami wygasa 30 czerwca... Od lipca będzie wolnym zawodnikiem. Sprawdzajcie w internecie to co piszecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX