Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Usain Bolt zagra w barwach Manchesteru United

Najlepszy sprinter w historii - Usain Bolt, niedawno zakończył karierę. Jamajczyk z bieganiem pożegnał się podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie, które skończył z kontuzją. 30-latek nie zamierza jednak całkowicie żegnać się ze sportem, czego dowodem jest to, że Bolt zagra niedługo w meczu legend Manchesteru United z Barceloną.

Do spotkania legend Manchesteru United z legendami Barcelony dojdzie 2 września. Mecz zostanie rozegrany na Old Trafford.

Na placu gry w barwach Manchesteru obejrzymy m.in. Edwina van der Sara, Paula Scholes`a, Denisa Irwina, Dwighta Yorke`a, Phila Neville`a, Ronny`ego Johnsena, Louisa Sahę, Mikaëla Silvestre`a, Jespera Blomqvista, czy Quintona Fortune`a. U boku wspomnianych legend Czerwonych Diabłów kibice zobaczą Usaina Bolta, który wielokrotnie podkreślał, że gra w Manchesterze była jego marzeniem w dzieciństwie.

Po stronie Barcelony zagrają m.in. Gaizka Mendiaeta, Éric Abidal, Migel Angel Nadal, Gheorghe Popescu, Ion Andoni Goikoetxea, czy Julio Salinas. Co ciekawe trenerem legend Blaugrany będzie były szkoleniowiec Polonii Warszawa i Lecha Poznań – Jose Mari Bakero.

Nie gra w PSG, nie zagra w kadrze? "Krychowiak to świetny piłkarz. Teraz trzeba mu pomóc, a nie w niego walić"

Więcej o: