Liga rosyjska. Derby Spartak - CSKA przerwane przez racowisko

Sobotnie ''Główne Derby Moskwy'' zostały w drugiej połowie przerwane na kilka minut z powodu racowiska i zadymy zorganizowanych przez kibiców na trybunach. Spartak wygrał na własnym stadionie z CSKA 3:1.<br>Na zdj. kibice Spartaka Sobotnie ''Główne Derby Moskwy'' zostały w drugiej połowie przerwane na kilka minut z powodu racowiska i zadymy zorganizowanych przez kibiców na trybunach. Spartak wygrał na własnym stadionie z CSKA 3:1.
Na zdj. kibice Spartaka IVAN SEKRETAREV/AP
Kibice obu drużyn wrzucali sobie wzajemnie flary i pirotechnikę na zajmowany przez siebie trybuny. Zamieszki wywołali kibice gości<br>Na zdj. kibice Spartaka Kibice obu drużyn wrzucali sobie wzajemnie flary i pirotechnikę na zajmowany przez siebie trybuny. Zamieszki wywołali kibice gości
Stadion wypełnił się dymem i sędzia zarządził przerwę w grze. Ku zdziwieniu wszystkich, już po kilku minutach udało się jednak wznowić i dograć spotkanie Stadion wypełnił się dymem i sędzia zarządził przerwę w grze. Ku zdziwieniu wszystkich, już po kilku minutach udało się jednak wznowić i dograć spotkanie IVAN SEKRETAREV/AP
Spartak - CSKA Spartak - CSKA IVAN SEKRETAREV/AP
''Dla każdego kibica mecz Spartaka z CSKA to bitwa nie tylko na boisku, ale też na trybunach. Zrobimy show i pokażemy szczyt naszej kreatywności. Mamy dobre pomysły. Mamy nadzieję, że ludziom się spodoba. No i zrobimy hałas. Nikt nie usłyszy u nas tych z CSKA'' - zapowiadali przed meczem ultrasi Spartaka ''Dla każdego kibica mecz Spartaka z CSKA to bitwa nie tylko na boisku, ale też na trybunach. Zrobimy show i pokażemy szczyt naszej kreatywności. Mamy dobre pomysły. Mamy nadzieję, że ludziom się spodoba. No i zrobimy hałas. Nikt nie usłyszy u nas tych z CSKA'' - zapowiadali przed meczem ultrasi Spartaka IVAN SEKRETAREV/AP
''Przygotowania do derbów, wliczając wszystkie szczegóły, trwają 2-3 tygodnie, nawet miesiąc, zależnie od wielkości show, jakie planujemy. Ale na derbach zawsze robimy ogromne show!'' - mówili miejscowi kibice ''Przygotowania do derbów, wliczając wszystkie szczegóły, trwają 2-3 tygodnie, nawet miesiąc, zależnie od wielkości show, jakie planujemy. Ale na derbach zawsze robimy ogromne show!'' - mówili miejscowi kibice IVAN SEKRETAREV/AP