Krzynówek przypomniał o sobie w LM. Perotti cichym bohaterem wieczoru... [MEMY]

<br>Oto memy po wtorkowych meczach Ligi Mistrzów. Manchester United, PSG, Bayern mają już pewne miejsce w 1/8 finałów Ligi Mistrzów na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej. Karabach Agdam sensacyjnie zremisował z Atletico Madryt, a Barcelona bez gola wyjechała z Pireusu, gdzie w Olympiakosie gra Vadis Odjidja-Ofoe.</br>
<br>W hicie grupy C Roma 3:0 pokonała Chelsea. Już w 40 sekundzie prowadzenie gospodarzom dał El Shaarawy, w 36. minucie podwyższył na 2:0, a trzecią bramkę w 63. minucie zdobył Perotii. Roma po zwycięstwie nad Chelsea została nowym liderem grupy C, ale ma tylko punkt przewagi nad londyńczykami.</br>
<br>Sensacyjnie zakończył się mecz w Madrycie. Atletico przegrywało od 40. minuty z Karabachem po trafieniu Michela. W 56. minucie wyrównało dzięki bramce Thomasa, ale nie było w stanie nic więcej zrobić. Nie pomogło im nawet to, że rywale od 59. minucie grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Pedro Henrique. Jakub Rzeźniczak zagrał cały mecz, dostał żółtą kartkę. Atletico po czterech meczach ma tylko trzy punkty, ale wciąż ma matematyczne szanse na awans. Podobnie jak Karabach.</br>

sportowememy.pl / fangol.pl
Memy po wtorkowych meczach Ligi Mistrzów Memy po wtorkowych meczach Ligi Mistrzów sportowememy.pl / fangol.pl
Najdziwniejsza sytuacja miała miejsce w meczu Romy z Chelsea (3-0). Diego Perotti po golu Stephana El Shaarawy'ego postanowił mu włożyć palce tam, gdzie... słońce nie sięga. El Shaarawy nie miał jednak tego za złe swojemu koledze Najdziwniejsza sytuacja miała miejsce w meczu Romy z Chelsea (3-0). Diego Perotti po golu Stephana El Shaarawy'ego postanowił mu włożyć palce tam, gdzie... słońce nie sięga. El Shaarawy nie miał jednak tego za złe swojemu koledze sportowememy.pl / fangol.pl