Liga Mistrzów. Trwa głosowanie na bramkę fazy grupowej. Prowadzi legionista!

Jeszcze przez ponad trzy tygodnie na oficjalnej stronie UEFA kibice mogą głosować na najpiękniejszego gola fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jak na razie prowadzi Vadis Odjidja-Ofoe i jego trafienie przeciwko Realowi Madryt!
Vadis Odjidja-Ofoe Vadis Odjidja-Ofoe CZAREK SOKOLOWSKI/AP

Vadis Odjidja-Ofoe

Głosowanie na najpiękniejsze bramki fazy grupowej LM trwa w tym miejscu.

40. minuta czwartego spotkania fazy grupowej na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Vadis Odjidja-Ofoe popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu, którym nie dał szans Keylorowi Navasowi. Belg zdobył bramkę na 1:2, a mecz zakończył się sensacyjnym remisem 3:3.

Jak na razie Vadis zdecydowanie prowadzi w głosowaniu. Legionista zdobył blisko 60 proc. głosów!

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo FRANCISCO SECO/AP

Cristiano Ronaldo

89. minuta meczu pierwszej kolejki. Real sensacyjnie przegrywał u siebie ze Sportingiem CP 0:1. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Ronaldo, który cudownym uderzeniem z rzutu wolnego doprowadził do remisu. Chwilę później gola na 2:1 strzelił Alvaro Morata i Hiszpanie uciekli spod topora.

Victor Lindelof Victor Lindelof OSMAN ORSAL/REUTERS

Cenk Tosun

Ależ to był mecz! Benfica prowadziła w Stambule już 3:0, by po przerwie stracić trzy gole i dwa punkty. Besiktasowi sygnał do ataku i odrabiania strat dał Cenk Tosun, który kapitalnymi nożycami zdobył bramkę na 1:3 w 58. minucie gry.

Robert Lewandowski

Mamy kolejny polski akcent w głosowaniu! 28. minuta meczu między Bayernem i Atletico Madryt. Do rzutu wolnego podchodzi Robert Lewandowski i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego daje prowadzenie mistrzom Niemiec, którzy dzięki niemu wygrali tamto spotkanie.

Juan Cuadrado

Indywidualna akcja i bomba z ostrego kąta - w taki sposób Juan Cuadrado dał Juventusowi wyjazdowe zwycięstwo nad Lyonem. Była to 76. minuta gry.

Mecz Besiktas - Benfica w fazie grupowej Ligi Mistrzów Mecz Besiktas - Benfica w fazie grupowej Ligi Mistrzów OSMAN ORSAL / REUTERS / REUTERS

Ricardo Quaresma

Kolejny, genialny rzut wolny. Tym razem w wykonaniu Ricardo Quaresmy, który w 29. minucie dał Besiktasowi prowadzenie w meczu z Dynamem Kijów. Na nieszczęście dla zespołu Portugalczyka starcie to zakończyło się remisem 1:1.