Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

5 rzeczy w 2015 r., które wyglądały jak prima aprilisowy żart, ale nim nie były

1 kwietnia wszyscy prześcigają się w prima aprilisowych żartach. My postanowiliśmy przypomnieć wydarzenia 2015 r., które wyglądały jak żart (czasem gorzki), ale wydarzyły się naprawdę.

Snajper w akcji

A dokładnie dwa uderzenia Erika Jendriszka. Pierwsze - w meczu z Lechem, gdy piłka wylądowała na dachu trybuny, która ma 12 metrów wysokości. Drugie - ze spotkania w Łęcznej, gdy z dwóch metrów nie trafił do niemal pustej bramki. Klasyfikujemy do "żartów z ekstraklasy wziętych"

Trener Wisły Franciszek Smuda obserwuje zmianę swoich zawodników Jean'a Barrientosa Acostaa (8) i Emmanuela Sarki (11) podczas meczu 22. kolejki ekstraklasy: GKS Bełchatów - Wisła Kraków. Bełchatów, 28.02.2015 r. (Franciszek Smuda został zwolniony z klubu 9 marca 2015 r.) Trener Wisły Franciszek Smuda obserwuje zmianę swoich zawodników Jean'a Barrientosa Acostaa (8) i Emmanuela Sarki (11) podczas meczu 22. kolejki ekstraklasy: GKS Bełchatów - Wisła Kraków. Bełchatów, 28.02.2015 r. (Franciszek Smuda został zwolniony z klubu 9 marca 2015 r.) Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta

Cmok, cmok

Reakcja Franciszka Smudy na te czułości Emmanuela Sarkiego i Jose Barrientosa podczas meczu w Bełchatowie mówi wszystko. Tzw. "żart słodki".

Jożin z Bażin przy Kałuży

Mógłby tam zamieszkać i czułby się jak w domu. Do niedawna murawa na stadionie Cracovii należała do najlepszych w lidze, ale w tym roku zamieniła się w bajoro. Narzekają na nią zarówno goście, jak i gospodarze. Kategoria: "żart mało zabawny"

O cztery słowa za dużo

Wisła przegrała z ostatnim w tabeli Zawiszą i tym samym zaliczyła fatalny start (jeden punkt w czterech meczach). Z odpowiedzią na pytania "co się stało z Wisłą?" pospieszył Dariusz Dudka. - Nic się nie dzieje. Nie wykorzystujemy sytuacji - podsumował pomocnik Wisły i tym samym musimy go zakwalifikować do "żartów gorzkich".

Pogromcy z drugiej ligi

0:4 w ratach po 0:2 Cracovii w Pucharze Polski z drugoligowymi Błękitnymi Stargard Szczeciński. Rzecz, która nie miała prawa się wydarzyć, a jednak się stała. "Żart żenujący"

Więcej o: