Przypadki Arkadiusza G這wackiego [WIDEO]

W meczu Polska - Niemcy (2:2) by造 obro鎍a Wis造 Krak闚 zn闚 pokaza, 瞠... jest pechowcem. Najpierw spowodowa rzut karny, a p騧niej os豉bi zesp馧 czerwon kartk. Przypomnijmy inne niefortunne interwencje Arkadiusza G這wackiego z jego bogatej kariery.

Polska - Anglia 1:2 (2004 r.)

Polacy podejmowali rywali na Stadionie 奸御kim w Chorzowie w eliminacjach mistrzostw 鈍iata 2006. W 35. minucie przy pierwszej bramce dla Anglik闚 Jermaine Defoe o鄉ieszy G這wackiego, ogrywaj帷 go pi皻. W drugiej po這wie po do鈔odkowaniu Ashley'a Cole'a pi趾a lec帷a wzd逝 linii pola karnego min窸a Jacka B彗a, a do w豉snej bramki wbi j by造 obro鎍a Wis造.

Polska - Finlandia 1:3 (2006 r.)

Reprezentacja prowadzona przez Leo Beenhakkera walczy豉 w Bydgoszczy o punkty w eliminacjach do mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii. Przegrywali鄉y ju 0:1, kiedy kwadrans przed ko鎍em G這wacki faulowa rywala w polu karnym, za co otrzyma czerwon kartk. Z jedenastu metr闚 do siatki trafi Jari Litmanen.

Polska - Niemcy 2:2 (2011 r.)

To mia豉 by historyczna wygrana. Od 55. min. prowadzili鄉y 1:0 po golu Roberta Lewandowskiego. Trzyna軼ie minut p騧niej G這wacki sfaulowa w polu karnym Thomasa Mullera, a karnego wykorzysta Toni Kross. W 81 min. po faulu na Mario Goetze s璠zia pokaza G這wackiemu drug 鄴速 kartk i wyrzuci go z boiska.

Wis豉 - Dynamo Tbilisi 4:3 (2004 r.)

Wi郵acy wygrali co prawda pierwszy mecz w Krakowie, w kt鏎ym G這wacki w 18. min. strzeli gola samob鎩czego. Jednak w dwumeczu lepsi byli Gruzini - na w豉snym boisku zwyci篹yli 2:1.

Vitoria Guimaraes - Wis豉 3:0 (2005 r.)

Krakowianie grali w I rundzie eliminacji Pucharu UEFA. W 24. min. G這wacki faulowa w polu karnym Marka Saganowskiego. Karnego na gola zamieni Cleber, kt鏎y w kolejnym sezonie przeszed do Wis造.

Wis豉 - Tottenham Hotspur 1:1 (2008 r.)

Zn闚 walka o faz grupow Pucharu UEFA. W Anglii wi郵acy przegrali 1:2. W Krakowie nadzieje na korzystny wynik odebra wi郵akom w豉郾ie G這wacki. W 58. min. pokona... Mariusza Pawe趾a, w闚czas bramkarza Wis造.