Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ciekawe mecze towarzyskie i decydujący test polskiej kadry. Grają także siatkarze w Lidze Narodów. [SPORTOWY ROZKŁAD WEEKENDU]

W weekend czeka nas wiele ciekawych meczów towarzyskich, z których najciekawiej zapowiada się rywalizacja Belgii z Portugalią. W Lidze Narodów gra także reprezentacja polskich siatkarzy.
Vital Heynen Vital Heynen JAKUB PORZYCKI

SOBOTA

Siatkówka: 

16:00 Polska - Chiny

Polscy siatkarze grają kolejny mecz w Lidze Narodów. Do tej pory biało-czerwoni odnieśli komplet zwycięstw i w sobotę z Chinami będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Polscy są faworytem tego spotkania. 

Mecze towarzyskie:

W sobotę czeka nas także wiele ciekawych meczów towarzyskich, z których najciekawszym wydaje się rywalizacja Belgii z Portugalią. 

17:00 Wewnętrzny sparing kadry Polski 

Ta gra kontrolna zdecyduje o tym, kto pojedzie na mundial. Adam Nawałka stwierdził, że będzie to zdecydowanie najważniejszy test na tym zgrupowaniu. Mecz będzie jednak zamknięty dla publiczności 

Pozostałe mecze:

18:00 Austria - Niemcy

18:15 Anglia - Nigeria

19:45 Szwecja - Dania

20:45 Belgia - Portugalia

21:00 Irlandia - Stany Zjednoczone

22:00 Islandia - Norwegia

Bartosz Kurek Bartosz Kurek JAKUB PORZYCKI

NIEDZIELA

SIATKÓWKA:

16:00 Polska - Niemcy 

 W niedzielę Polaków czekają kolejne zmagania w Lidze Narodów. Tym razem biało-czerwoni zmierzą się z Niemcami. Starcia Polski z tym zespołem zawsze przynosiły dużo emocji i tak pewnie będzie tym razem. 

Kwalifikacje kobiet do mistrzostw Europy (Piłka ręczna)

18:30 Polska - Słowacja 

Reprezentacja Polski podejmie kadrę Słowacji w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej w ostatnim meczu eliminacji do Mistrzostw Europy. W pierwszym spotkaniu rozegranym w słowackiej Nitrze biało-czerwone wygrały 29:20. 

Mecze towarzyskie

W niedzielę czeka nas także kilka ciekawych meczów towarzyskich. Będziemy mogli przekonać się, w jakiej formie są gwiazdy reprezentacji Brazylii oraz Hiszpanii

16:00 Brazylia - Chorwacja

20:00 Kostaryka - Irlandia Północna

21:00 Hiszpania - Szwajcaria