Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Spłonął autokar Crveny Zvezdy Belgrad. To efekt mistrzowskiej fety. Piłkarze musieli uciekać

Crvena Zvezda Belgrad wygrała w tym sezonie serbską Super Ligę, dzięki czemu po rocznej przerwie trofeum wróciło do klubu z czerwono-białej części miasta. W pewnym momencie feta z tej okazji wymknęła się spod kontroli i spłonął autokar wiozący piłkarzy mistrzów kraju.

Płonący autokar Crveny Zvezdy Belgrad
YouTube

Po rocznej przerwie tytuł najlepszej drużyny w Serbii powrócił do Crveny Zvezdy Belgrad. Najpierw na klubowym stadionie odbyła się oficjalna część uroczystości, połączona z pokazem fajerwerków. Później na ulicach miasta zebrało się kilka tysięcy fanów, którzy chcieli wspólnie świętować sukces klubu.

I to właśnie wtedy sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. W drodze spod stadionu pod cerkiew św. Sawy kibice oraz piłkarze zaczęli odpalać race. W pewnym momencie ogień z rac zajął autokar, przez co mistrzowie Serbii musieli szybko opuścić pojazd.

Po chwili do akcji wkroczyła lokalna straż pożarna, jednak nie uchroniła ona autokaru od całkowitego zniszczenia.

Na szczęście żaden z członków klubu, ani nikt spośród kibiców nie ucierpiał w wyniku pożaru autokaru. Firma od której był wypożyczony autokar potwierdziła, że pojazd zapalił się nie w wyniku usterki, a przez odpalone race. Belgradzka policja bada sprawę w pod kątem umyślnego podpalenia autokaru.

Więcej o:
Komentarze (16)
Spłonął autokar Crveny Zvezdy Belgrad. To efekt mistrzowskiej fety. Piłkarze musieli uciekać
Zaloguj się
 • bruno555

  Oceniono 9 razy 9

  I tu widzimy czym może się skończyć nieodpowiedzialne użycie rac. Na stadionie jest o tyle niebezpieczniej że może wybuchnąć panika i ludzie mogą zostać stratowani.

 • eskulapp

  Oceniono 8 razy 6

  Dla mnie świętowanie z taką pompą mistrzostwa tak słabych lig jak polska czy serbska jest nieco śmieszne. Chyba nawet MC czy Bayern nie odwaliły takich fet, a przecież zdobyty tytuł w takich ligach jest tysiąc razy więcej warty od tych podrzędnych wschodnich lig. Nie dziwne, że tym pseudopiłkarzykom sodówka odbija, jak się z nich robi takie gwiazdy. Czerwonego dywanu jeszcze tylko brakuje.

 • bruna5

  Oceniono 5 razy 5

  Dzicz.

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 4 razy 4

  i to jest wzorcowe bydło, ale konsekwentnie ich gonimy.

 • belzebut

  Oceniono 5 razy 3

  CRVENEJ ZVEZDY a nie Crveny Zvezdy. Czerwonej gwiazdy. Już któryś raz ten sam jełop popisuje się ignorancją. Ile razy forumowicze przy okazji różnych art. próbowali uzmysłowić "dziennikarzom" jak się to pisze...

 • antybandzior

  Oceniono 3 razy 3

  Race dla plebsu!!!

 • apw1964

  Oceniono 2 razy 2

  Świetna dyscyplina sportu, która została oddana w ręce bandytów. Szkoda i bez sensu.

 • errorem

  Oceniono 2 razy 2

  Bo my Słowianie lubim sielanki :]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX