Gol Krzysztofa Piątka nominowany do gola miesiąca! Kibice nie mają wątpliwości

Druga bramka Krzysztofa Piątka w spotkaniu Pucharu Włoch Milan - Napoli (2:0) została nominowana przez serwis Rossonerich do klubowej bramki miesiąca. Polak od początku prowadzi w głosowaniu.

Krzysztof Piątek jest w Milanie raptem od tygodnia, a kibice z Mediolanu już go pokochali. Włoska prasa pisze o "Piątkomanii", która zapanowała wśród fanów. Nic dziwnego - Polak ma świetne wejście do drużyny. We wtorek pierwszy raz zagrał od pierwszej minuty w barwach Milanu i strzelił dwa gole. Jego trafienia dały drużynie zwycięstwo w Pucharze Włoch z Napoli. Druga bramka była tak wyjątkowej urody, że została przez oficjalny serwis Rossonerich nominowana do klubowej bramki miesiąca.

W 27. minucie pojedynku z Napoli Piątek przyjął piłkę w polu karnym rywala, zwodem minął obrońców gości i strzałem w okienko pokonał bramkarza Alexa Mereta. Gol ten znalazł się wśród czterech nominowanych do najładniejszego trafienia w styczniu.

Kibice Rossonerich mogą wybierać między bramkami Piątka, Suso, Patricka Cutrone i Valentiny Giacinti z kobiecej drużyny Milanu. Od początku głosowania prowadzi polski napastnik.