Legia Warszawa
(0)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Legia wygrywa 3:0 ze Śląskiem. I to nie Śląsk jest liderem, a Legia wiceliderem (ma tyle samo punktów, ile ma Pogoń - 35). Dziękujemy za śledzenie naszej relacji, dobrego wieczoru.

• 90. min. + 1

Trzy minuty - tyle doliczył sędzia do drugiej połowy.

Lewczuk niedokładnie do Luquinhasa i nici z kontry.

• 88. min.

Wszołek faluje Exposito i kolejna żółta kartka.

• 85. min.

Żółta kartka dla Markovicia, który nieprzepisowo zatrzymał ruszającego z kontrą Karbownika.

• 84. min.

Precyzyjne dośrodkowanie Wszołka, a Luquinhas głową (tak, głową) pokonuje Putnockiego. 3:0!

• 83. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! LEGIA!!! LUQUINHAS!!! 3:0!!!

• 81. min.

Dankowski dośrodkowuje, Jędrzejczyk wybija i Śląsk ma rzut rożny.

• 80. min.

Trener Lavicka się wścieka, bo Samiec-Talar psuje dośrodkowanie. Od bramki wznowi Majecki.

• 78. min.

I zapowiadana zmiana: Cholewiak za Gąskę.

• 77. min.

Legia od kilku minut praktycznie nie pozbywa się piłki, w pełni kontroluje przebieg meczu. A Śląsk szykuje zmianę, do wejścia na boisko szykuje się Cholewiak.

• 74. min.

Kante pokonuje Putnockiego, ale znowu trzeba oddać, co jego, Karbownikowi. Bo to młody legionista wypracował tę akcję. Już drugą akcję bramkową w tym meczu. Śląsk - Legia 0:2.

• 73. min.

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! LEGIA!!! KANTE!!!

• 71. min.

Samiec-Talar wpada w pole karne, strzela, ale broni Majecki. Dobry strzał.

• 68. min.

Dwie zmiany, obie chyba wymuszone przez kontuzje: za Martinsa w Legii wchodzi Niezgoda, a za Płachetę w Śląsku Samiec-Talar.

• 65. min.

Kante uderza zza pola karnego obok bramki Putnockiego.

• 62. min.

Przerwa w grze - na boisku leżą Płacheta i Martins. Obaj zderzyli się ze sobą.

• 59. min.

Putnocky! Powinno być 2:0 dla Legii, ale bramkarz Śląska złapał piłkę po strzale Luquinhasa z kilku metrów. Łapie, nie odbija. Ale dodajmy, że legionista też specjalnie nie utrudnił, bo uderzył dość lekko, w środek.

• 58. min.

Gwilia z rzutu wolnego - lekko, źle. Obok muru, ale też obok słupka.

• 58. min.

A teraz rzut wolny dla Legii i dobra okazja do strzału - Pich faulował Martinsa.