Cracovia
(7)

Liczba oddanych głosów: 13

• 90. min. + 4

Potężny strzał Robaka w ostatniej chwili zablokowany. Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

• 90. min. + 2

Dankowski uderzył mocno z rzutu wolnego. Gostomski wolał nie ryzykować łapania piłki i wypiąstkował ją na aut.

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

AJAJAJ!!! Powinno być 4:1. Robak w sytuacji sam na sam uderzył precyzyjnie, ale zbyt lekko. Gostomski popisał się świetnym refleksem i wybronił strzał napastnika Śląska.

• GOOOOOOL

89. min.

GOOOL!!! JAKUB KOSECKI PŁASKIM STRZAŁEM ZZA POLA KARNEGO POKONUJE GOSTOMSKIEGO! ŚLĄSK - CRACOVIA 3:1!!!

• 87. min.

Żółta kartka dla Helika.

• 84. min.

Hernandez przed szansą na gola. Dostał piłkę w polu karnym i od razu uderzył. Jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany przez Cholewiaka.

• 83. min.

Ostatnia zmiana w meczu. Za Ahmadzadeha wchodzi Mateusz Radecki.

• 81. min.

Przewaga Śląska rośnie. Tym razem Ahmadzadeh w dwójkowej akcji z Gąską. Nie skończyli jednak tego ataku strzałem.

• 77. min.

Tym razem Celeban chciał pokonał bramkarza gości piętą. Wyszło mu niezłe uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale świetnie w bramce zachował się Gostomski, który daleko przed siebie wypiąstkował piłkę.

• 73. min.

Schodzi strzelec jedynego gola dla Cracovii, Oliva. W jego miejsce na placu gry zameldował się Antonini Culina.

• 71. min.

Piszczek uderzał ze zbyt ostrego kąta, by zaskoczyć Słowika. Piłka trafiła w boczną siatkę.

• 69. min.

Jakub Kosecki padł na murawę w polu karnym, ale sędzia pokazuje, że czysto zagrał Milan Dimun.

• 68. min.

Filip PIszczek wchodzi za Sergeia Zenjova.

• 65. min.

Na boisku pojawił się Marcin Robak zmieniając Arkadiusza Piecha.

• 65. min.

Ferraresso ukarany żółtą kartką za podcięcie rozpędzającego się lewą stroną Ahmadzadecha.

• 63. min.

Gąska uderza w krótki róg. Nie myli się jednak Gostomski.

• 60. min.

I jest pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Farshad Ahmadzadeh ukarany za faul na Dimunie.

• 59. min.

Na stadionie we Wrocławiu zasiadło dzisiaj 10486 widzów.

• GOOOOOOL

57. min.

GOOOL!!! AUGUSTO PIĘKNYM STRZAŁEM PIĘTĄ POKONUJE GOSTOMSKIEGO! ŚLĄSK PROWADZI Z CRACOVIĄ 2:1!