(6)

Liczba oddanych głosów: 24

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec! Piast wygrywa z Zagłębiem 2:1. Udany początek sezonu dla podopiecznych Waldemara Fornalika

• 90. min. + 2

Zamieszanie w polu karnym Piasta kończy się rzutem rożnym. Źle wykonanym rzutem rożnym

Kolejny niecelny strzał Banasiaka. Tym razem po ziemi

• 88. min.

Piłkarze Piasta grają już na czas. Ale Zagłębie także się nie spieszy. Spotkanie powoli dobiega końca

• 84. min.

Banasiak zupełnie nieprzygotowany oddaje strzał. Bardzo wysoko nad bramką

• 81. min.

Jodłowiec przyjął piłkę przed polem karnym, minął Polczaka i uderzył w samo okienko bramki Kudły. Jedno z najpiękniejszych trafień pierwszej kolejki!

• PILNE

80. min.

GOOOOOL!!! Ależ kapitalna bramka Jodłowca!

• 79. min.

Stały fragment gry nie przyniósł oczekiwanego efektu

• 78. min.

Mak świetnie do Jodłowca, ten źle przyjął sobie piłkę i wywalczył jedynie rzut rożny

• 75. min.

Sanogo strzela z ostrego kąta po ziemi. To mogło zaskoczyć Szmatułę, ale bramkarz Piasta chwyta piłkę

• 72. min.

Na boisku pojawia się Adam Banasiak, który zmienia Alexandre Cristovao

• 69. min.

Atomowy strzał Milewskiego zza pola karnego! Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką

• PILNE

67. min.

GOOOOOOOL!!! Sedlar pewnie wykorzystuje jedenastkę!

• PILNE

65. min.

RZUT KARNY! Piast może wyrównać!

• 65. min.

Czy było dotknięcie ręką? Piast może mieć rzut karny! Sędzia Musiał korzysta z systemu VAR!

• 63. min.

Kolejne dobre podanie Maka i kolejny fatalny strzał Papadopulosa. Waldemar Fornalik traci cierpliwość - napastnika zastępuje Parzyszek

• 61. min.

6 strzałów oddali piłkarze Zagłębia, z czego 3 celne. Bilans Piasta - 10 strzałów, zero celnych

• 58. min.

Sedlar w kompromitujący sposób zabrał piłkę Sanogo. Może zdobył bramkę i da swojej drużynie zwycięstwo, ale wirtuozem to on nie jest

• 56. min.

Pierwsza zmiana w meczu. Aleksander Jagiełło zmienia Jorge Felixa

• 54. min.

Polczak blokuje strzał Papadopulosa. Rzut rożny fatalnie wykonany przez graczy Piasta