(38)

Liczba oddanych głosów: 61

• Trudno będzie dzisiaj usnąć po takiej dawce emocji! Spróbujmy jednak! Do zobaczenia!

• 1
  • Jagiellonia umocniła się na prowadzeniu w lidze. Zespół Michała Probierza na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej ma cztery punkty więcej od Legii, która w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Lechem.

• Niesamowite zwroty akcji, ładne gole, po prostu Ekstraklasa w najlepszym wydaniu :)

• Ależ to było widowisko! Prowadzenie Zagłębia, remis, prowadzenie Jagiellonii, remis, prowadzenie Zagłębia, remis i wreszcie decydujący cios Novikovasa.

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Jagiellonia z kompletem punktów!

• 90. min. + 3

Sheridan trafił w słupek, piłka spadła pod nogi Chomczenowskiego, podanie do Sheridana, a ten przytomnie wycofał piłkę do Novikovasa, który z bliska nie dał szans Polackowi! CO ZA MECZ!

• 90. min. + 2

GOL DLA JAGIELLONII! 4:3! CO ZA ZWROT!

• 1
    • 1
  • 90. min. + 1

Cztery minuty doliczone.

• 1
    • 1
    • 1

Szanujemy :D

• 89. min.

Adrian Rakowski w miejsce Filipa Starzyńskiego.

• 88. min.

Złe uderzenie z dystansu Piątka.

• 86. min.

Kamil Mazek za Łukasza Janoszkę.

• 85. min.

Jagiellonia szuka szansy na zwycięstwo. Teraz niedokładnie dośrodkowywał Tomasik.

• 82. min.

Novikovas za Frankowskiego.

• 80. min.

Taaak, Polacka wyraźnie faulował Guti. Kolejna wtopa sędziego w tym meczu.

• 1
  • 79. min.

Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkował Tomasik, z piłką minął się Polacek, a z bliska, do pustej bramki skierował ją Runje. Tym razem trudno jednak winić bramkarza Zagłębia, bo niemal na pewno był on faulowany przy wyjściu z bramki.