(1)
Lechia Gdańsk
(1)

Liczba oddanych głosów: 2

Koniec! Lechia wygrywa 2:1 i tym samym odnosi pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie ligowym!

• 85. min.

Bramka dla Wisły uznana jednak za samobójczą w wykonaniu Nalepy

• 85. min.

Czerwona kartka dla Paixao, który siedzi na ławce za dyskusje z sędzią

• 85. min.

Furman trafił bezpośrednio z rzutu wolnego

• 83. min.

Gol dla Wisły Płock!

• 83. min.

Wisła próbuje atakować, ale jej kolejne akcje nie stanowią zagrożenia dla bramki Lechii

• 75. min.

Kubicki posłał piękne prostopadłe podanie do Wolskiego, a ten przebiegł pół boiska i ładnym strzałem daje prowadzenie Lechii na 2:0

• 70. min.

GOL DLA LECHII!

• 70. min.

Strzał Szwocha ale niecelny. Nie jest to porywający mecz, Lechia gra bardzo ekonomicznie, a Wisła nie ma pomysłu na strzelenie gola

• 58. min.

Akcja Wisły, Ricardinho nie przejął jednak piłki w polu karnym

• 55. min.

Lechia wciąż przeważa

• Wracamy do Płocka

• Przerwa.

Przed tym spotkaniem Lechia miała bilans bramkowy równy zeru. Ani nie strzelili gola, ani nie stracili. Gol Sobiecha był pierwszym w tym sezonie.

• Koniec pierwszej połowy.

Nie jest to najbardziej porywające widowisko: toczone w powolnym tempie i pełne fauli. Lechia oddała tylko jeden celny strzał, ale to wystarczyło, by wyjść na prowadzenie. Wisła uderzała na jej bramkę aż osiem razy, ale tylko trzy razy celnie. Wciąż przegrywa 0:1.

• 43. minuta

Wreszcie zaatakowała Lechia. Uderzał Lukas Haraslin.

• 42. minuta

Kolejna żółta kartka w tym meczu. Ukarany Błażej Augustyn za faul taktyczny w środku pola. Z żółtą kartką grają już: Rasak, Stefańczyk, Sobiech i Mladenović.

• 34. minuta

Wysokie, pozornie niegroźne dośrodkowanie Stefańczyka, ale Kuciak wypuścił piłkę z rąk. Dogonił ją w ostatniej chwili. Blisko był Zawada.

• 27. minuta

Wreszcie przypomniał o sobie Dominik Furman. Uderzył sprzed pola karnego, ale trafił prosto w Kuciaka. Strzał był tak mocny, że bramkarz Lechii i tak go nie złapał. Piłka wyszła na rzut rożny.

• 24. minuta

Uspokaja grę Lechia. Przejęli inicjatywę, szanują piłkę i nie spieszą się z atakami.

• 20. minuta

I jeszcze jeden strzał Wisły! Tym razem blisko był Zawada, ale wciąż 1:0 prowadzi Lechia.