• 84. min.

KONIEC MECZU. Lech pewnie wygrywa z Wisłą, 3:0.

• 3
  • 84. min.

Ogromne zamieszanie pod bramką Wisły, jednak w ostatniej chwili utracie gola zapobiegł Kiełpin, który trącił piłkę spod nóg zawodnika Lecha na rzut rożny.

• 2
  • 83. min.

Szansa dla Lecha, ale dośrodkowanie Kędziory z prawej strony zostało zablokowane przez obrońcę Wisły.

• 75. min.

Zdecydowanie opadły emocje w Płocku. Nic ciekawego się nie dzieje, akcji brak, mecz chyba rozstrzygnięty. Przynajmniej wszystko na to wskazuje.

• 69. min.

Furman z rzutu wolnego, zamieszanie, strzał Iliewa, ale niecelny.

• 61. min.

Jose Kante w miejsce Piątkowskiego.

• 1
  • 58. min.

Wisła wyraźnie rozbita golami Lecha. Goście zdecydowanie przeważają, musiałby się stać cud, by w Płocku były jeszcze jakiekolwiek emocje.

• 1
  • 53. min.

Doskonałe uderzenie piłkarza Lecha z dystansu i jest już 3:0!

• 52. min.

Radosław Majewski, 3:0!

• 2
  • 49. min.

Kolejne podanie w stronę Piątkowskiego, ale pewnie z bramki wyszedł i interweniował Putnocky.

• 1
  • 47. min.

Niezła akcja Wisły, dośrodkowanie w pole karne, ale czujnie zachował się Wilusz, który wybił piłkę poza pole karne.

• 1

Początek drugiej połowy.

• 1

Lasse Nielsen w miejsce kontuzjowanego Bednarka. To jedyna zmiana w Lechu w przerwie.

• 45. min. + 2

Przerwa. Przewaga Lecha udokumentowana dwoma golami, zdecydowane prowadzenie gości 2:0. Widzimy się zza kwadrans.

• 45. min. + 1

Ależ szansa dla Lecha! Doskonale z lewej strony do środka zszedł Kownacki, podał do Kędziory, ale obrońca Lecha uderzył nad bramką Kiełpina.

• 45. min.

Znowu Merebaszwili, tym razem lepiej, ale jednak wprost w ręce Putnocky'ego.

• 42. min.

Mocne, niecelne uderzenie Merebaszwilego.

• 38. min.
    • 1
    • 1
  • 38. min.

Pierwsza zmiana w Wiśle. W miejsce kontuzjowanego Kriwca wszedł Iliew.

• 36. min.

Znakomite, znakomite dośrodkowanie Kownackiego z lewej strony, a Robak precyzyjnym uderzeniem głową nie dał szans Kiełpinowi. 2:0!