Arka Gdynia
(4)

Liczba oddanych głosów: 6

• 90. min. + 4

KONIEC. Wisła Płock była bliska zapewnienia sobie utrzymania w lidze, ale przez fatalny błąd Kuświka i gola Helstrupa nie zdołała tego zrobić i będzie musiała poczekać do następnych kolejek. Spotkanie kończy się remisem 1:1.

• GOOOOOOL

90. min. + 4

GOOOOOOOOL! MAMY REMIS! Helstrup znakomicie wyszedł w powietrze po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i celnym strzałem głową pokonał Żynela. Głównym winowajcą straconego gola można uznać Kuświka, który popełnił bezsensowny faul przed własnym polem karnym.

Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry.

Deja zmarnował piłkę meczową! Zawodnik gości znalazł się w doskonałej sytuacji, ale strzelił w sam środek bramki, przez co Żynel bez problemu odbił piłkę.

• 86. min.

Blisko Kuświk! Napastnik, który przed chwilą zmienił Zawadę, oddał strzał głową po dośrodkowaniu Furmana, ale jego uderzenie zablokował Helstrup.

• 85. min.

Fatalne podanie jednego z obrońców Arki, piłkę przeją Furman, który oszukał Dancha balansem ciała. Pomocnik gospodarzy oddał strzał w kierunku dalszego słupka, ale Steinbors zdołał odbić piłkę.

• 81. min.

Próba strzału Stevanovicia. Skrzydłowy Wisły uderzył z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• 80. min.

Do końca spotkania pozostało 10 minut, ale teraz na murawie dzieje się niewiele. Częściej atakuje Arka, ona kontroluje grę, ale z tej kontroli nic nie wynika.

• 67. min.

Socha kompletnie nie radzi sobie ze Stevanoviciem. Skrzydłowy Wisły kolejny raz oszukał rywala dryblingiem i dośrodkował w pole karne, ale Danch zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• 60. min.

Bardzo aktywny jest Zarandia po wejściu na boisko. Teraz znowu zbiegł ze skrzydła, ale został zablokowany przez Rasaka.

• 59. min.

Bardzo odważna próba Zarandii. Piłkarz, który kilka minut temu wszedł na boisko za Marcusa, zbiegł z lewego skrzydła i strzelił z dystansu, ale Żynel bez problemu złapał piłkę.

• 56. min.

Sprytna próba Janoty z rzutu wolnego. Zawodnik Arki zauważył, że Żynel wysunął się przed bramkę, więc oddał strzał z dystansu, ale ostatecznie bramkarz gospodarzy zdążył z interwencją.

• GOOOOOOL

47. min.

GOOOOL! Ależ początek Wisły Płock! Fantastyczną akcję na skrzydle przeprowadził Stevanović, który dośrodkował w pole karne, a podanie przeciął Zawada, który z bliskiej odległości pokonał Steinborsa.

Wracamy do gry!

• 45. min.

PRZERWA. Za nami całkiem niezłe 45 minut gry. Arka zaczęła bardzo ofensywnie, ale później to Wisła miała lepsze sytuacje. Brakuje jednak celnych strzałów, bo był tylko jeden. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ich więcej.

• 43. min.

Gdynianie mieli świetną okazję do przeprowadzenia kontrataku. Janota popędził prawym skrzydłem, ale ostatecznie nie zdołał uciec obrońcom rywali i stracił piłkę.

• 41. min.

Fantastyczny strzał Furmana! Kapitan Wisły chybił jednak minimalnie, bo piłka zatrzepotała w siatce, ale tylko po zewnętrznej stronie bramki.

• 40. min.

Bardzo dobra akcja Furmana, który sprytnym zwodem oszukał Vejinovicia. Pomocnik gospodarzy został sfaulowany, dzięki czemu będzie miał okazję do uderzenia z rzutu wolnego.

• 38. min.

Bardzo dobre dośrodkowanie Furmana. Po podaniu z rzutu rożnego strzelał Zawada, ale po jego uderzeniu głową piłka znowu minęła bramkę Steinborsa.