Liczba oddanych głosów: 15

• Dziękujemy za relację!

• PILNE

90. min. + 3

Koniec meczu! Wisła Kraków wygrywa aż 4:0 z ŁKS-em i przełamuje swoją strzelecką niemoc.

• 90. min. + 1

4:0!!! Gdy wydawało się, że nic już się nie zmieni, Błaszczykowski dośrodkował idealnie na głowę Pawła Brożka, który po raz drugi dziś pokonał Kołbę.

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• 89. min.

Przerwą w grze. Jakub Błaszczykowski został trafiony piłką prosto w twarz. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• 85. min.

Żółta kartka dla Buksy za uderzenie rywala łokciem.

• 84. min.

Bombardowanie bramki Kołby trwa. Najpierw Sadlok, potem Błaszczykowski, ostatecznie Buksa. Żaden ze strzałów jednak nie zmusił bramkarza ŁKS-u do interwencji.

• 83. min.

Ostatnia zmiana w ŁKS-ie. Sekulski opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Kujawa.

• 80. min.

Znowu Wisła miała świetną okazję! Piłka po strzale Buksy trafiła jednak jedynie w słupek.

• 78. min.

Buksa ostro potraktował rywala, jednak uniknął kartki.

• 76. min.

Ostatnia zmiana w Wiśle. Wojtkowski zostaje zmieniony przez Buksę.

• 75. min.

ŁKS próbuje zbudować atak na połowie rywala, jednak nie jest w stanie realnie zagrozić bramce strzeżonej przez Buchalika.

• 70. min.

Druga zmiana w ŁKS-ie. Wolski został zmieniony przez Piątka.

• 66. min.

Sadlok dośrodkował w pole karne, jednak strzał Wojtkowskiego zablokowany przez bramkarza.

• 65. min.

Kolejna okazja Wisły. Błaszczykowski dośrodkował płasko w pole karne, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Boguski, ale uderzył prosto w Kołbę.

• 63. min.

Zmiana także w drużynie ŁKS-u. Pirulo został zmieniony przez Bryłę.

• 61. min.

3:0 dla Wisły! Dośrodkowanie Błaszczykowskiego, obrońcy wybili piłkę przed pole karne, skąd uderzył bez przyjęcia Savicević. Kołba nie miał żadnych szans na interwencję.

• 59. min.

Błaszczykowski wchodzi na boisko. Opuści je Chuca.

• 58. min.

Jeszcze szybciej zaatakowali łodzianie, jednak strzał Ramireza z dystansu spokojnie obronił Buchalik.