(73)

Liczba oddanych głosów: 145

Więcej o wydarzeniu

Ekstraklasa. Kiedy rozbłyśnie Semir Štilić?

Chociaż w meczu z Wisłą Płock Bośniak strzelił gola, to początek jego drugiego powrotu do Polski jest trudny. W pięciu spotkaniach Semir Štilić na boisko wchodził jako rezerwowy. - Przerwa w treningach dała o sobie znać. Ale spokojnie, on nigdy nie był ani sprinterem, ani zawodnikiem wyróżniającym się siłą. Zawsze imponował techniką, przeglądem pola, doskonałą lewą nogą. A tego się nie zapomina - mówi Maciej Murawski.

Ekstraklasa. Wisła - Lech. Kto rozstrzygnie hit kolejki?

Piątkowy hit kolejki ekstraklasy przynosi pojedynek mającej komplet wiosennych zwycięstw u siebie Wisłą z wygrywającym wszystko na wyjeździe Lechem. Obie drużyny mają w swoim składzie sporo indywidualności. Starcie których z nich zadecyduje o wyniku spotkania?

• Dziękujemy za uwagę, spokojnej nocy.

• O ile początek spotkania był bardzo obiecujący, o tyle w drugiej połowie można było przysnąć. Słabiutkie było to 45 minut, podział punktów jak najbardziej sprawiedliwy.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Z kronikarskiego obowiązku - niecelne uderzenie Brleka.

• 90. min. + 1

Tymczasem w Krakowie trzy minuty doliczone.

Już 2:0.

• 1
  • 89. min.

Chcecie goli? Proszę bardzo. Podbeskidzie Bielsko-Biała prowadzi na wyjeździe z GKS Katowice w meczu pierwszej ligi. Gola strzelił Robert Gumny.

• 1
  • 88. min.

Już nam się wydawało, że wreszcie coś. Że chociaż trochę się obudzimy... Doskonałe podanie z głębi pola do Pawłowskiego. Już dryblował, już czarował, już się zbierał do dośrodkowania... Bum, poślizg. Po akcji. No cóż...

• 84. min.

Jakub Bartosz za Rafała Boguskiego.

• 83. min.

Drybling, strzał Małeckiego. W trybuny.

• 1
  • 82. min.

Na boisku jakości brak. Dlatego dajemy wam ładne etui na ładny telefon. Tu pewnie jakości jest więcej.

• 80. min.

Rozpędził się Brlek, huknął na wiwat.

• 79. min.

Szymon Pawłowski w miejsce Macieja Makuszewskiego, czyli ostatnia zmiana w Lechu.

• 1
  • 76. min.

Mączyński zablokowany przy próbie uderzenia z dystansu. Dużo kopaniny, mało jakości po przerwie.

• 3
  • 75. min.

Indywidualna akcja Nickiego Bille, próba zwodu... Podanie do nikogo.

• 1
  • 71. min.

Rzut wolny dla Lecha. Mocne, dochodzące do bramki dośrodkowanie Raduta, ale pewnie piłkę złapał Załuska.

• 1
  • 70. min.

I Pol Llonch w miejsce Semira Stilicia.

• 70. min.

Nicki Bille Nielsen w miejsce Marcina Robaka.

• 68. min.

Małecki! Ładny, ale jednak minimalnie niecelny strzał z dystansu. Wreszcie coś się zadziało.