Jagiellonia Białystok
(14)

Liczba oddanych głosów: 29

• 90. min. + 4

Koniec meczu! Wisła Kraków spokojnie wypunktowała wicelidera ekstraklasy i wskoczyła na siódme miejsce w tabeli.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

I jest gol dla Jagiellonii. Goście wykorzystali nieporozumienie w defensywie, a rzut wolny strzałem głową wykończył Szymański.

• 89. min.

Wisła w osłabieniu. Niesportowe zachowanie Gonzaleza.

• 2
    • 3
  • 80. min.

Gospodarze całkowicie panują na murawie. Wisła gra najlepszy mecz w tym roku, nie ma wątpliwości.

• 74. min.

Gorąco pod bramką Jagiellonii. Małecki mocno wstrzelił piłkę w pole karna, a Guti był bardzo blisko zaskoczenia Kelemana i wpakowania piłki do własnej bramki.

• 68. min.

Jagiellonia jeszcze próbuje. Bezskutecznie.

• 1
  • 60. min.

Wisła cały czas w ataku. Zespół Kiko Ramireza nie ma zamiaru odpuszczać.

• 1
  • 55. min.

Wicelider bezradny w Krakowie.

• 3
    • 1
    • 1
  • GOOOOOOL

52. min.

Ale akcja Wisły! Fenomenalne podanie Brożka do Boguskiego i pomocnik gospodarzy sprytną podcinką nie dał szans Kelemenowi.

• 3
    • 1
  • 49. min.

Gospodarze szybko ruszyli do ataku. Przed momentem Małecki szukał Brożka w polu karnym, ale napastnik Wisły był na spalonym.

Czas na drugą połowę w Krakowie!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Wisła Kraków zasłużenie ogrywa wicelidera ekstraklasy.

• 2
  • 43. min.

I właśnie, Jagiellonie mogła złapać kontakt. Załuska odbił strzał z pięciu metrów, ale i tak był spalony.

• 1
  • 40. min.

Jagiellonie nie potrafi odpowiedzieć na dwa gole Wisły. Jeżeli ktoś miałby zdobyć teraz bramkę, to byłaby to Wisła. Ale biorąc pod uwagę, ze to ekstraklasa...

• 1
  • GOOOOOOL

35. min.

Patryk Małecki! Skrzydłowy Wisły świetnie ustawił się przed polem karnym przy rzucie rożnym, doszedł do piłki i mocnym strzałem nie dał szans Kelemenowi.

• 1
    • 1
  • 32. min.

Tomasik podłączył się do ataku lewą stroną. Wywalczył rzut rożny, po którym nie było większego zagrożenia pod bramką Wisły.

• 26. min.

Konstantin Wasiljew groźnie uderzył z rzutu wolnego. Dobra interwencja Łukasza Załuski.