Arka Gdynia
(5)

Liczba oddanych głosów: 14

• KONIEC

Koniec meczu. Wisła Kraków, mimo ogromnej przewagi, bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia. Schodzącym z boiska piłkarzom gospodarzy towarzyszą głośne gwizdy kibiców.

Sędzia doliczył 4 minuty.

• 89. min.

Za Ondraska wchodzi Marko Kolar.

• 89. min.

Karol Daniela zmienia Lukę Zarandię.

• 88. min.

Kolejny raz Imaz i kolejne lekkie, niecelne uderzenie. W tym meczu Hiszpan oddał 7 strzałów, ale tylko jeden z nich był celny.

• 83. min.

Imaz technicznym strzałem próbował zaskoczyć Steinborsa. Znów niecelnie.

• 80. min.

W Arce za Bohdanowa wszedł Siemaszko. W Wiśle Wojtkowski zmienił Boguskiego.

• 80. min.

Przez chwilę wydawało się, że to będzie akcja meczowa. Goście ruszyli z kontrą. Dobrą piłkę na wolne pole dostał Zarandia, ale źle przyjął. Za chwilę oddał mocny strzał, ale bardzo niecelny.

• 77. min.

Wiślacy spieszą się ze strzeleniem tej upragnionej, zwycięskiej bramki, ale teraz Arka stara się przytrzymać piłkę.

• 74. min.

Wasilewski ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebna była interwencja medyczna.

• 72. min.

Wiślacy próbują strzałów z dystansu. Tym razem próbuje Kort, ale szybko jego uderzenie zostało zablokowane.

• 69. min.

Ależ mógł mieć wejście Kostal! Słowak zszedł z lewego skrzydła do środka i z dwudziestu metrów uderzył na bramkę. Piłka po opuszkach palców Steinborsa trafiła w poprzeczkę!

• 68. min.

Schodzi Patryk Małecki. W jego miejsce na murawie zameldował się Martin Kostal.

• 65. min.

Akcja z drugiej strony boiska. Przed szansą stanął Kolew, ale jego strzał był zbyt lekki. No i niecelny.

• PILNE

64. min.

NIEWIARYGODNE!!! Steinbors broni karnego! Piłka wraca do Boguskiego, który nie trafia do pustej bramki z sześciu metrów. Jak to było w ogóle możliwe?

• 63. min.

Do piłki podchodzi Boguski.

• 63. min.

Rzut karny dla Wisły Kraków! W 'szesnastce' faulowany był Ondrasek!

• 61. min.

Rozbrykali się goście. Kolejny strzał. Tym razem Janota próbuje zza pola karnego. Oczywiście niecelnie.

• 60. min.

Pierwsza zmiana tego spotkania. Za ukaranego wcześniej żółtą kartką Cvijanovicia wchodzi były piłkarz Korony Kielce Nabil Aankour.

• 59. min.

Bohdanow wykonał strzał rozpaczy z trzydziestu metrów. Piłka po nodze Imaza wyszła na rzut rożny. Może to jest sposób na zaskoczenie Buchalika?