(13)
Wisła Kraków
(16)

Liczba oddanych głosów: 29

• Słabe było to spotkanie. Dobrze, że chociaż Joan Roman zlitował się nad nami i strzelił gola... Zapraszamy już o 20.30 na relację z meczu Piast - Lech!

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Pierwsze zwycięstwo Śląska w lidze od 6 listopada!

Rzut rożny dla Śląska. Tu już się nic nie zmieni.

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• 1
  • 86. min.

Trener Wisły na boisko wpuścił Ondraska, chce gonić wynik, ale jak na razie krakowianie nie tworzą okazji. Nic nie wskazuje na to, by mieli doprowadzić tu do wyrównania.

• 2
    • 3
  • 83. min.

Roman! Blisko było drugiego gola dla Śląska, ale tym razem Hiszpan przegrał pojedynek z Załuską.

• 2
  • 81. min.

Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Zdenek Ondrasek w miejsce Pawła Brożka.

• 80. min.

Alvarinho za Bilińskiego.

• 76. min.

Ładna akcja Śląska, dośrodkowanie z lewej strony Madeja, piłkę w polu karnym przedłużył Biliński, a z prawej strony niekryty Roman bez problemu pokonuje Załuskę i daje Śląskowi prowadzenie!

• 76. min.

Gooool dla Śląska! Joan Roman!

• 2
    • 1
  • 74. min.

Z prawej strony dogrywał Cywka, ale Videmonta ubiegli stoperzy Śląska.

• 73. min.

Semir Stilić za Rafała Boguskiego.

• 1
    • 1
  • 70. min.

Niecelne uderzenie Bilińskiego.

• 68. min.

Małecki! Jak on tego nie strzelił!? Kapitalna indywidualna akcja skrzydłowego Wisły, ale w decydującym, teoretycznie najprostszym momencie, oddał strzał obok bramki.

• 66. min.

Roman za Rierę - to pierwsza zmiana w Śląsku.

• 65. min.

Kolejne trzy rzuty rożne dla Wisły, ale wszystkie wykonane tragicznie, za krótko.

• 60. min.

Videmont za Brleka. To debiut Francuza w ekstraklasie.

• 58. min.

Dobra indywidualna akcja Małeckiego zakończona strzałem i dobrą interwencją Małeckiego.

• 1
  • 56. min.

Mamy za to więcej kartek. Już trzecia w tej połowie - druga dla Wisły, a konkretniej dla Arkadiusza Głowackiego.

• 55. min.

Rzut rożny dla Wisły. Złe dośrodkowanie Sadloka. Na razie druga połowa nie wygląda lepiej od pierwszej...