Legia Warszawa
(2)

Liczba oddanych głosów: 5

• 90. min. + 4

KONIEC MECZU. Legia przegrywa z Pogonią już drugi mecz w tym sezonie. I nie jest już liderem. W tabeli przeskakuje ją właśnie Pogoń, która po 16 kolejkach ma 31 punktów, o dwa więcej od Legii.

• 90. min. + 3

Zmiana w Pogoni: Listkowski za Kożulja.

• 90. min. + 2

Rzut rożny dla Pogoni po wybiciu piłki przez Vesovicia.

• 89. min.

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 86. min.

Zmiana w Pogoni: boisko opuszcza Spiridonović, w jego miejsce wchodzi Dąbrowski.

• 84. min.

Majecki broni strzał Buksy, rzut rożny dla Pogoni.

• 79. min.

Kante piętą do Niezgody, ale ten przestrzelił z kilku metrów.

• 74. min.

Buksa w prawo, Majecki w lewo i Pogoń prowadzi już 3:0!

• PILNE

73. min.

Rzut karny dla Pogoni - faulował Jędrzejczyk.

• 72. min.

A nie, jednak będzie VAR.

• 71. min.

Kowalczyk ucierpiał w starciu z Jędrzejczykiem, Kozulj także zwija się z bólu na murawie. Piłkarze Pogoni domagają się odgwizdania rzutu karnego, ale gramy dalej.

• 70. min.

Za długie podanie Stipicy - Majecki przejmuje piłkę.

• 68. min.

Drugi gol dla Pogoni. I drugi gol, w którym Majecki mógł zrobić więcej. Teraz niepotrzebnie wyszedł z bramki i dał się przelobować.

• 67. min.

Gooooooooooooooool! Spiridonović! Pogoń - Legia 2:0!

• 66. min.

Stipica! Co za interwencja! Bramkarz Pogoni obronił strzał z rzutu wolnego - uderzał Gwilia.

• 65. min.

Zmiana w Legii: Kante za Wszołka.

• 62. min.

Spiridonović z dystansu, ale broni Majecki - wybija piłkę przed siebie, Pogoń cały czas w jej posiadaniu.

• 59. min.

Gwilia strzela, ale obrońcy Pogoni blokują - Legia ma rzut rożny.

• 58. min.

Wszołek! Pomocnik Legii miał wyśmienitą sytuację, ale trafił w bramkarza. To powinno być 1:1.

• 57. min.

Pogoń całą drużyną broni się na własnej połowie, ale robi to całkiem umiejętnie.