Lech Poznań
(5)

Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 4

Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń remisuje z Lechem 1:1, a to oznacza, że liderem ekstraklasy wciąż jest Cracovia.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 86. min.

Lech idzie za ciosem. Tiba uderzył z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

• GOOOOOOL

83. min.

I goooool! Jevtić dośrodkował piłkę wprost na głowę Thomasa Rogne, a Norweg wyrównał stan rywalizacji na 1:1.

• 82. min.

Jeszcze jedna kapitalna interwencja chorwackiego bramkarza! Rzut rożny dla Lecha.

• 81. min.

Świetna, przebojowa akcja Jóźwiaka. Skrzydłowy Lecha wbiegł w pole karne, uderzył, a jego strzał odbił Dante Stipica.

• 78. min.

Druga zmiana w Lechu Poznań. Paweł Tomczyk zmienił Karlo Muhara.

• 72. min.

Wrzutka do Gytkjaera, ale Duńczyk główkuje nad bramką Stipicy.

• 68. min.

Spiridonović chciał powtórzyć swój fenomenalny strzał z pierwszej połowy, ale tym razem nie trafił w bramkę.

• 65. min.

Zmiana w Lechu Poznań. Jevtić za Modera.

• 58. min.

Ładna akcja Pogoni. Listkowski i Kożulji wymienili między sobą piłkę, ale całą akcję przerwał Satka.

• 52. min.

Ale Pogoń z każdą kolejną minutą wygląda coraz lepiej. Lech ma duże problemy.

• 48. min.

Lech dobrze wszedł w drugą połowę. Tiba uderzył z dystansu, Stipica odbił piłkę.

Czas na drugą połowę! Oba zespoły bez zmian.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Szczecinie! Pogoń prowadzi po pięknym golu Spiridonovicia.

• 42. min.

Lech miał swoją okazję. Puchacz wbiegł w pole karne, wycofał piłkę, ale Zech zablokował strzał i uratował Pogoń przed utratą bramki.

• 39. min.

Pogoń Szczecin cały czas dominuje i jest bliżej drugiego gola niż Lech pierwszego. Przed momentem uderzał Kowalczyk, van der Hart złapał piłkę.

• 33. min.

Zvonimir Kozulj ukarany żółtą kartką.

• 28. min.

To dobry moment, żeby przypomnieć, że Lech Poznań przegrał dwa poprzednie mecze w ekstraklasie. Jeżeli nie odwrócić losów dzisiejszego, będzie hattrick.