(0)
Wisła Płock
(0)

Liczba oddanych głosów: 0

Koniec! Piast wygrywa 1:0 z Wisłą Płock po golu Parzyszka. Nie było to najlepsze spotkanie w Gliwicach. Gospodarze po tym zwycięskie wskakują na 5. miejsce w lidze.

Sędzia doliczył aż 5 minut

Strzał Furmana jak gra Wisły Płock dzisiaj - z daleka, nieprzemyślany, w gąszcz nóg kolegów i rywali. Piast spokojnie przejął piłkę i czeka na koniec meczu

• 87. min.

Piast dłużej teraz przy piłce, ale nic z tego nie wyszło, bo Badia wyszedł z piłką poza boisko

• 85. min.

Długa akcja Wisły i strzał Urugi zupełnie nieudany. Wisła próbuje wyrównać, ale brakuje jej skuteczności

• 79. min.

Dobry strzał Szwocha, broni Plach!

• 76. min.

Steczyk dostał podanie od Felixa i strzelił w boczną siatkę. Groźnie pod bramką Wisły

• 75. min.

Merebashvili oddał strzał, dobił go Kuświk, ale ten pierwszy był na spalonym. Nie ma gola i wyrównania w Gliwicach!

• 74. min.

Gol dla Wisły Płock, ale chyba był spalony!

• 68. min.

Piast cofnął się, oddał piłkę Wiśle.Ta nie wie co z nią zrobić, bo brakuje aktywniejszego Furmana i Szwocha

• 65. min.

Od paru minut niewiele dzieje się w Gliwicach. Piast ma wynik, a Wisła nie potrafi stworzyć groźniejszych sytuacji

• 54. min.

Fatalny strzał Szwocha z dalszej odległości..

• 53. min.

Piast bardzo aktywny od początku 2. połowy. Urozmaicone akcje środkiem, prawym i lewym skrzydłem

• 50. min.

Płynna akcja Piasta, strzał z ostrego kąta Parzyszka. Broni Dahne

• 49. min.

Hetley z dystansu, ale łatwo złapał to bramkarz Wisły

Ruszamy z 2. połową!

• 45. min. + 1

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Piast Gliwice po pierwszych 45 minutach prowadzi z Wisłą Płock 1:0.

Ależ blisko był teraz Piast! Parzyszek strącił piłkę zagrywaną z rzutu rożnego, pierwszy dopadł do niej Korun, który od razu zdecydował się na strzał. Obrońca mistrzów Polski uderzył jednak niecelnie.

• 45. min.

Rymania próbował kolejnego dośrodkowania z prawej strony. Tym razem jego podanie zablokował jeden z obrońców gości.