(14)

Liczba oddanych głosów: 23

Komentarze (1)

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Wisła przywiezie do Krakowa trzy punkty, a Dariusz Wdowczyk przekonał się, jak ciężka praca czeka go w Gliwicach.

• GOOOOOOL

90. min. + 2

Petar Brlek! Wisła strzela gola w doliczonym czasie gry! Hugo Videmont pięknie dośrodkował na głowę Słoweńca i szał radości w zespole Białej Gwiazdy.

Sędzia dolicza trzy minuty. Wisła cały czas atakuje.

• 1
  • 86. min.

Wisła chce ten mecz wygrać, gospodarze wyglądają na zadowolonych z remisu. W ataku zespół Kiko Ramireza.

• 1
    • 1
  • GOOOOOOL

80. min.

Remis w Gliwicach! Gerard Badia! Hiszpan przyjął piłkę w polu karnym, popatrzył jak ustawiony jest Łukasz Załuska i technicznym strzałem pokonał bramkarza Wisły.

• 1
  • 74. min.

Piast rusza do odrabiania strat.

• 2
  • GOOOOOOL

69. min.

Wisła prowadzi w Gliwicach! fatalny błąd Urosa Koruna wykorzystał Zdenek Ondrasek, który cztery minuty wcześniej wszedł na murawę. Ale zmiana Kiko Ramireza!

• 1
    • 2
  • PILNE

66. min.

Jest zagrożenie! Udało się ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola chciał zamienić Gonzalez, ale nie trafił w bramkę.

• 1
  • 63. min.

Z ciekawszych wydarzeń: Parik Mraz leży na boisku.

• 1
  • 56. min.

Chcielibyśmy opisać jakąś akcję, naprawdę, ale piłkarze nie ułatwiają nam pracy

• 50. min.

Papadopulos nie był w stanie wygrać pojedynku biegowego z obrońcą Wisły i uderzył na bramkę z nieprzygotowanej pozycji. Dobra interwencja Łukasza Załuski.

• 2

Czas na drugą połowę!

• 1
  • 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy w Gliwicach. Piast jest zdecydowanie słabszy od Wisły i może się cieszyć z remisu.

• 1
  • PILNE

45. min.

No, w końcu! Boguski wyłożył piłkę Llonchowi, ale Hiszpan trafił w poprzeczkę. Wisła była bardzo blisko prowadzenia w pierwszej połowie!

• 1
  • 40. min.

Zespół Kiko Ramireza dłużej utrzymuje się przy piłce. Pyk, pyk, pyk. A konkretów brak.

• 34. min.

W odpowiedzi słabe uderzenie Vranjesa. Były piłkarz Legii Warszawa zdecydował się na strzał zza pola karnego, w sam środek bramki.

• 31. min.

Coraz większa przewaga Wisły. Mocne uderzenie Tomasza Cywki obronił Jakub Szmatuła. Doświadczony bramkarz Piasta potwierdza swoją dobrą formę.

• PILNE

27. min.

Pierwsza dobra sytuacja Pawła Brożka! Marcin Pietrowski w złym momencie wyskoczył do piłki, ale obrońcę Piasta uratował Jakub Szmatuła.

• 25. min.

Tomasz Cywka aktywnie podłącza się do akcji ofensywnych Wisły, ale musi popracować nad dośrodkowaniem w pełnym biegu...