(8)
Lechia Gdańsk
(11)

Liczba oddanych głosów: 19

Koniec meczu w Gliwicach! Piast remisuje z Lechią Gdańsk 1:1. Zespół Piotra Stokowca utrzymał pozycję lidera.

• GOOOOOOL

85. min.

Gooool dla Lechii Gdańsk! Świetne, prostopadłe podanie Patryka Lipskiego i gol Lukasa Haraslina.

• 75. min.

Lechia ma olbrzymie problemy ze złamaniem gliwickiej defensywy.

• 69. min.

Dobre dośrodkowanie Jakuba Araka do Artura Sobiecha i niecelny strzał byłego reprezentanta Polski.

• PILNE

61. min.

Piast miał sytuację 2 na 1 i nie potrafił jej wykorzystać! Fatalne podanie Valencii do Papadopulosa.

• 60. min.

Podwójna zmiana w Lechii Gdańsk. Sobiech za Łukasika i Arak za Maka.

• 55. min.

Badia miał dużo wolnego miejsca na lewym skrzydle, a kompletnie zepsuł dośrodkowanie w pole karne.

• 51. min.

Lechia gra wyżej i odważniej, ale na razie nic z tego nie wynika. Defensywa Piasta nie popełnia błędów.

Czas na drugą połowę!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Gliwicach! Piast prowadzi z Lechią i jest nowym liderem Lotto Ekstraklasy.

• 42. min.

Dobra interwencja Zlatana Alomerovicia przed własnym polem karnym. Bramkarz Lechii uprzedził Valencię.

• 37. min.

Lechia ma olbrzymie problemy ze zbudowaniem groźnego ataku pod bramką Jakuba Szmatuły.

• 32. min.

To mogło być 2:0. Obrońcy Lechii nie potrafią znaleźć sposobu na zatrzymanie Joela Valencii. Ekwadorczyk zabawił się z rywalami w polu karnym, ale nie trafił w bramkę.

• GOOOOOOL

29. min.

Pewnie, spokojnie i Piast prowadzi z liderem ekstraklasy. Gol Aleksandara Sedlara!

• 28. min.

Rzut kany dla Piasta Gliwice! Augustyn sfaulował Valencię.

• 25. min.

Pierwszy celny strzał w tym meczu! Kubicki odegrał piłkę do Michalaka, a strzał skrzydłowego Lechii złapał Jakub Szmatuła.

• 24. min.

Lechia gra w ataku pozycyjnym, Piast czeka na kontrataki.

• 20. min.

Michalak ruszył prawym skrzydłem, Kirkeskov w ostatniej chwil wybił mu piłkę.

• 13. min.

Spokojny mecz w Gliwicach. Oba zespoły próbują stworzyć jakąś sytuację pod bramką rywala.