Zagłębie Lubin
(2)

Liczba oddanych głosów: 2

• 90. min. + 4
    Legia pokazała coś, czym może zaskoczyć Rangersów. Kibice wygwizdali jednego zawodnika

Legia Warszawa wygrała drugi mecz w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Wicemistrzowie Polski w niedzielę pokonali 1:0 Zagłębie Lubin. Pokazali też, że w dwumeczu IV rundy kwalifikacji Ligi Europy z Rangersami nie będą skazani na porażkę. Nie wiadomo jednak, czy w starciu z rywalem ze Szkocji pomoże im Sandro Kulenović, który znowu zagrał bardzo słabo i został wygwizdany przez kibiców stołecznego klubu.

Koniec meczu!

I znowu Majecki! Tym razem obronił uderzenie Starzyńskiego

Majecki broni strzał Tuszyńskiego!

• 89. min.

Legia przeprowadziła kontratak, który powinien zakończyć się golem, ale ostatnim akcentem tej akcji był niecelny strzał Gwilii

• 84. min.

Legia się broni. Schodzi Kulenović, wchodzi Wieteska

• 82. min.

Mocny strzał Cafu z dystansu! Piłka jeszcze odbija się rykoszetem od obrońcy, ale Forenc zachował cuzjność

• 79. min.

Schodzi Tosik, w jego miejsce wchodzi Bohar

• 77. min.

Żółtą kartkę zobaczył Sasa Balić.

• 73. min.

I znowu gwizdek przerwał akcję Zagłębia. Kolejny spalony. Piłkarze protestują, ale sędzia zdania nie zmieni

• 73. min.

Nagy zmienia Vesovicia. Czarnogórzec był dzisiaj bardzo aktywny

• 70. min.

Był spalony, a więc bramka nie została uznana!

• 68. min.

Sędzia sprawdza powtórki. Chyba był spalony

• GOOOOOOL

67. min.

GOOOOOOL! Szysz wykorzystał sytuację sam na sam i mierzonym strzałem pokonał Majeckiego