• 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Legia przegrywa u siebie 0:2 z Wisłą Płock.

Kiełpin daleko, przed siebie. Prosto na aut.

• 90. min. + 2

Pasquato strzela z dystansu, choć prawdę mówiąc, lepiej chyba byłoby przemilczeć ten strzał. Wysoko nad bramką. A nawet nie tyle nad, ile obok niej. I to daleko.

• 90. min. + 1

Trzy minuty - tyle sędzia dolicza do drugiej połowy.

Merbaszwili szarżuje lewą stroną. Mija jednego piłkarza, drugiego - biegnie przy linii końcowej - ale podaje niedokładnie.

• 88. min.

Trzecia zmiana w Wiśle: Uryga za Szymańskiego.

• 87. min.

Pasquato zabiera piłkę Furmanowi, a po chwili Szymański zabiera piłkę Pasquato. Kopanina.

• 85. min.

Niezgoda strzela, ale jeden z piłkarzy Wisły (chyba Reca) pada w polu karnym i blokuje jego strzał. Inni legioniści są wściekli, domagają się odgwizdania rzutu karnego, wskazują na zagranie ręką. Ale nic z tego - gramy dalej!

• 83. min.

Furman miękko z rzutu wolnego do Merbaszwiliego - celnie, ale Gruzin szybko traci piłkę.

• 81. min.

Zmiana w Wiśle: Łukowski za Varelę.

• 80. min.

O, jest okazja. Tzn. była. Strzelał Pasquato - wprost w bramkarza.

• 80. min.

Wisła od kilku minut praktycznie bez piłki. Ale Legia, choć z piłką, to bez okazji.

• 77. min.

Pasquato do Sadiku, ten wślizgiem trafia w piłkę, ale nie trafia nią w bramkę.

• 76. min.

Legia rozgrywa wszerz boiska, chyba zapomniała jaki jest wynik. Państwu przypominamy, że mistrz Polski przegrywa 0:2.

• 74. min.

Kucharczyk wrzuca w pole karne, ale wprost na głowę Furmana. Nie ma zagrożenia.

• 72. min.

Ależ mógł mieć wejście smoka Rasak. Zmarnował jednak kontrę Wisły, bardzo niecelny strzał