Wisła Kraków
(5)

Liczba oddanych głosów: 10

• 90. min. + 6

- W jakimś stopniu możemy być zadowoleni, ale więcej jest w nas niedosytu - mówi Dawid Kort na antenie nc+. - W drugiej połowie przejęliśmy kontrolę nad meczem. Dlatego szkoda tej ostatniej minuty - dodaje.

Statystyki:

Strzały 12:12

Strzały celne 5:5

Posiadanie piłki: 47-53 proc.

Koniec meczu. Klasyk ekstraklasy oglądało się naprawdę przyjemnie. Mieliśmy mnóstwo emocji i bramek.

Żółta kartka dla Kulenovicia.

• 90. min. + 4

Wolny źle wykonany przez Legię.

• 90. min. + 3

Jose Kante faulował przez Bartkowskiego pod polem karnym (prawie w jego narożniku) Wisły. Żółta kartka dla wiślaka i rzut wolny dla Legii.

• 90. min. + 1

Ondrasek strzelał z ostrego kąta, Malarz odbił nogą. Mogło być 3:4!

Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

Goooool! 3:3! Carlitos! Niesamowita akcja Hiszpana. Posadził Sadloka jak kiedyś Messi Boatenga w meczu Ligi Mistrzów Barcelona - Bayern.

• 88. min.

Kulenovic fauluje Arsenicia. Legia nie ma pomysłu i jest coraz bardziej sfrustrowana.

• 85. min.

Ondrasek leży na boisku (chyba źle upadł po walce z Kantem o górną piłkę), sędzia przerywa grę, bo Legia nie chciała wybić piłki.

• 84. min.

Legia miała dwa rzuty rożne, ale nie zagroziła poważnie bramce Lisa.

• 81. min.

Żółtą kartkę dostaje Kante. Za faul na Arseniciu.

• 78. min.

Sa Pinto zmienia - Nagy schodzi, Pasquato wchodzi.

• 75. min.

Po dośrodkowaniu z rożnego Carlitos tak wybijał piłkę z własnego pola karnego, że skiksował i Ondraszek miał dobrą okazję. Ale przestrzelił.

• 74. min.

Kostal miał piłkę na 4:2 dla Wisły, ale strzelił w Malarza.

• 72. min.

Malarz teatralnie pada po tym jak Ondraszek złapał go za rękę.

• 70. min.

Carlitos strzela nad bramką. Ale chyba powinien być rzut rożny dla Legii. Tak, piłka odbiła się od głowy będącego w murze Ondraska.

• 69. min.

Legia będzie miała rzut wolny z 20 metrów. Wasilewski bardzo głupio da się wyprzedzić Carlitosowi i sfaulował Hiszpana.