0

Czyżby znowu w głowach się pop......??

Więcej o wydarzeniu

• 90. min. + 4

Koniec! Legia Warszawa przegrywa z Ruchem Chorzów, który dzięki zwycięstwu w Warszawie wyprzedził Górnika Łęczna i wydostał się z dna tabeli.

• 3
  • PILNE

90. min. + 3

Co tu się działo?! Najpierw Ofoe uderzył z dystansu. Hrdlicka odbił piłkę pod nogi Michała Kucharczyka, który zagrał do Radovicia. Serb zwiódł obrońców, wyłożył piłkę do Hlouska, a Czech trafił w poprzeczkę!

• 90. min. + 2

Legia jeszcze próbuje, ale kompletnie nie ma pomysłu.

• 1

Daniel Stefański doliczył cztery minuty!

• 1
  • 89. min.

Strzał Pazdana po rzucie rożnym zbyt lekki. Broni Hrdlicka.

• 1
  • 87. min.

Trzy minuty do końca, a sędzia z pewnością doliczy kilka minut. Legia w ataku.

• 2
  • 84. min.

Artur Jędrzejczyk chciał strzelać, a piłka przypadkowo trafiła pod nogi Radovicia, który z najbliższej odległości nie mógł się pomylić.

• 2
    • 2
  • GOOOOOOL

84. min.

Legia jeszcze walczy! Ale czy jest w stanie wywalczyć w tym meczu chociaż jeden punkt? Miroslav Radović zmniejsza straty.

• 3
    • 1
  • 82. min.

Hamalainen uderzył głową na bramkę Hrdlicki, ale Słowak nawet się nie wysilił.

• 1
  • 80. min.

Dziesięć minut do końca. Legia w przewadze, ale nadal bez gola.

• 1
    • 1
  • 77. min.

Adam Pazio wylatuje z boiska! Ruch osłabiony w końcówce.

• 2
    • 1
    • 1
  • 75. min.

Kopczyński wbiegł w pole karne i zdecydował się na zagranie wzdłuż bramki. Hrdlicka minął się z piłką, ale żaden z legionistów tego nie wykorzystał.

• 1
  • 70. min.

Zespół Jacka Magiera cały czas nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Ruchu.

• 3
    • 1
    • 1
  • 66. min.

Ostatnia zmiana w Legii. Waleri Kazaiszwili za bezproduktywnego Guilherme.

• 2
  • PILNE

65. min.

Jak to nie wpadło?! Odjidja wymanewrował defensywę Ruchu, wyłożył piłkę do Radovicia, a Serb nie trafił do bramki z pięciu metrów.

• 1
    • 1
  • 61. min.

Mistrzowie Polski nie potrafią przyspieszyć swoich akcji w drugiej połowie. Ruch ambitnie broni trzybramkowej przewagi.

• 1
  • 56. min.

Hamalainen ruszył prawym skrzydłem, ale kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

• 1
    • 1
  • 51. min.

Miłosz Przybecki objechał Michała Pazdana, popatrzył w pole karne i wyłożył piłkę do Niezgody, który mocny strzałem w środek bramki pokonał Arkadiusza Malarza.

• 3
    • 1
    • 3
  • GOOOOOOL

51. min.

Jarosław Niezgoda! Piłkarz Legii Warszawa dobija zespół, z którego jest wypożyczony do Chorzowa. Legia będzie jeszcze w stanie odpowiedzieć?

• 4
    • 2
  • 49. min.

Obraz gry, w porównaniu z pierwszą połową, kompletnie się nie zmienił. Legia buduje atak pozycyjny, a Ruch broni się całym zespołem na własnej połowie.