Pogoń Szczecin
(12)

Liczba oddanych głosów: 20

• 90. min. + 4

Bohaterem zespołu Kosty Runjaicia jest dziś Adam Buksa. Napastnik Pogoni kończy mecz z golem i asystą. Warto też docenić dobrą postawę Dante Stipicy, nowego bramkarza "Portowców".

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

KONIEC MECZU! Pogoń Szczecin ograła Legię przy Łazienkowskiej.

• 90. min. + 1

Ostatnia zmiana w Pogoni. Benyamina zmienił Buksę.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 89. min.

Stolarski dośrodkował piłkę w pole karne, Stipica bardzo pewnie ją złapał.

• 85. min.

Kibice Legii skandują: Legia grać, k*** mać.

• 85. min.

Legia rusza do odrabiania strat. Vuković motywuje swoich piłkarzy.

• GOOOOOOL

83. min.

Kapitalny kontratak Pogoni Szczecin i goooool! Zvonimir Kozulj huknął pod poprzeczkę i Legia przegrywa!

• 82. min.

Zmiana w Legii Warszawa. Martins za Jodłowca.

• 79. min.

Żółta kartka dla Gwilii.

• 75. min.

Zmiana w Pogoni. Kontuzjowanego Nunesa zmienia Bartkowski.

• 73. min.

Dobry strzał Gwilii i znów Stipica ratuje drużynę Kosty Runjaicia.

• 71. min.

Legia naciska i atakuje Pogoń wysokim pressingiem.

• 67. min.

Fenomenalna interwencja Stipicy po strzale głową Vesovicia! Bramkarz Pogoni gra dziś znakomicie.

• 64. min.

Pogoń natychmiast otrząsnęła się po golu Kulenovicia, wyrównała i teraz dominuje przy Łazienkowskiej.

• GOOOOOOL

60. min.

Co za mecz, co za odpowiedź! Pogoń wyrównuje! Kozulj podał do Buksy, a napastnik Pogoni mocny strzałem pokonał Majeckiego.

• GOOOOOOL

58. min.

Goooool! Fenomenalne dośrodkowanie Gwilii z rzutu rożnego i Kulenović strzałem głową daje Legii prowadzenie!

• 54. min.

I znów dobra szansa Praszelika. 18-latek wbiegł w pole karne, oddał strzał, ale nie pokonał Stipicy.