(14)

Liczba oddanych głosów: 34

Więcej o wydarzeniu

• 90. min. + 3

Dzisiaj Legia Warszawa może po raz pierwszy w sezonie została liderem rozgrywek. Będzie nim co najmniej do niedzielnego meczu Jagiellonia - Bruk-Bet.

Koniec! Legia pokonała Pogoń Szczecin 2:0!

• 90. min. + 2

I jeszcze wejście Radovicia! Strzela Nagy! Pudło! Koszmarne.

Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty. Spotkanie tak naprawdę skończyło się jednak kilka minut temu.

• 1
  • 83. min.

To powinien być trzeci gol! Kucharczyk był w tej akcji zbyt altruistyczny! Był sam na sam z bramkarzem i powinien strzelać! Zdecydował się na podanie do Ofoe i zrobił to niedokładnie.

• 1
  • 81. min.

Legia po drugiej bramce ma dużo więcej luzu w grze. Już nie boi się tak bardzo straty gola. To widać. W ofensywie piłkarze grają luźno, z polotem.

• 1
  • 78. min.

Ofoe przyjął na klatkę piersiową odbitą przez obrońców i oddał strzał zewnętrzną częścią stopy! Słowik nie dał rady, choć wydaje się, że powinien odbić tę piłkę! Chyba był trochę zasłonięty.

• 1
  • GOOOOOOL

77. min.

CHYBA NIE! GOOOOOOOOOL! 2:0!

• 1
  • 74. min.

Siadło nam trochę tempo tego meczu. Czy Pogoń stać jeszcze na jakąś odpowiedź?

• 72. min.

Żółta kartka dla Jędrzejczyka.

• 70. min.

Legia nie zamierza już atakować z takim animuszem. Czeka aż Pogoń wyjdzie wyżej, trochę zaryzykuje.

• 66. min.

Kucharczyk pomknął prawym skrzydłem! Fantastycznie podał do Radovicia, a ten zmarnował sytuację! Trafił prosto w Słowika. Próbował dobijać Guilhereme, ale był naciskany i nie udało mu się oddać celnego strzału.

• 2
  • 65. min.

Do trzech razy sztuka! Michał Kucharczyk wykorzystał ostre dośrodkowanie Hlouska! W tej chwili Legia jest liderem!

• 2
    • 1
  • GOOOOOOL

64. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!

• 5
    • 1
  • 63. min.

Podanie Jędrzejczyka wzdłuż linii pola karnego! Niecelne! Miał czas. Powinien zachować się lepiej.

• 1
  • 59. min.

Pogoń przycisnęła. Miała dwa rzuty rożne. Dwa razy rozegrała inaczej. Efekt końcowy? Taki sam. Bez zagrożenia.

• 56. min.

Moulin faulował, ale bardziej ucierpiał w tym starciu.Szybko jednak się pozbierał i gra dalej.

• 51. min.

Przerwa nie podziałała negatywnie na zawodników Pogoni. Wciąż gra rozsądnie w obronie i groźnie w ataku. Ma więcej stworzonych sytuacji i celnych strzałów.

• 1
  • 49. min.

Pogoń miała rzut wolne na połowie rywala. W polu karnym padł Fojut. Zderzył się z Jędrzejczykiem. Nic nie było. Upadł z dużej wysokości.

• 48. min.

W doskonałej sytuacji Artur Jędrzejczyk przestrzelił strzałem głową! Wrzucał Moulin.