Miedź Legnica
(9)

Liczba oddanych głosów: 22

• 90. min. + 5

Zespół Piotra Stokowca swój mecz rozegra w poniedziałek. Rywalem Lechii będzie Zagłębie Lubin.

Koniec meczu! Legia Warszawa wygrywa z Miedzią Legnica i zmniejsza stratę do Lechii Gdańsk do czterech punktów.

• 90. min. + 1

A sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy.

• PILNE

90. min. + 1

Piękny strzał Łukasza Garguły z rzutu wolnego i słupek ratuje Legię!

• 87. min.

Miedź jeszcze próbuje. Legia pilnuje dwubramkowego prowadzenia.

• 82. min.

Jest celny strzał Miedzi Legnica. Paweł Zieliński zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, piłkę spokojnie złapał Majecki.

• 78. min.

Sytuację na murawie próbował rozruszać Kucharczyk, ale zepsuł dośrodkowanie.

• 76. min.

Tempo meczu w ostatnich minutach spadło. Drastycznie spadło.

• 70. min.

Druga zmiana w Legii. Michał Kucharczyk za Medeirosa.

• 65. min.

Paulina Czarnota Bojarska, dziennikarka Canal+Sport, podała najnowsze informacje o stanie zdrowia Sebastiana Szymańskiego. Pierwsza diagnoza - skręcenie kolana.

• 65. min.

Gra wznowiona.

• 63. min.

Kibice odpalili race. Przerwa w grze. Sędziowie i piłkarze czekają na poprawę widoczności.

• GOOOOOOL

62. min.

Piękny strzał Medeirosa sprzed pola karnego i Legia powiększa prowadzenie! Sapela bez szans.

• 60. min.

Legia stwarza największe zagrożenie po stałych fragmentach gry. Medeiros dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a strzał Wieteski przeleciał na poprzeczką.

• 57. min.

Miedź miała szansę na groźną akcję, ale Zieliński stracił piłkę tuż przed polem karnym Legii.

• 51. min.

Hamalainen w miejsce kontuzjowanego Szymańskiego.

• PILNE

49. min.

Sebastian Szymański padł na murawę. Będzie konieczna zmiana. Reprezentant Polski U21 ma problemy z kolanem. Uraz wygląda poważnie. Szymański opuścił murawę na noszach.

Dominik Nowak, trener Miedzi Legnica, zdecydował się na jedną zmianę w przerwie. Henrik Ojamaa za Joana Romana.