• 96. min.

W strzałach 18-7 w celnych 6-4, ale wynik meczu to 1:2. Dziękujemy za relacje.

• KONIEC MECZU

96. min.

Koniec! Lechia wywozi z Warszawy 3 pkt. i wskakuje na pozycje lidera. W Legii nie miał kto strzelać goli. Dziś zresztą w dwóch drużynach trafiali tylko obrońcy.

• 95. min.

To była chyba ostatnia sytuacja .Z 18 metrów uderzał Novikovas. W trybuny.

• 94. min.

Szykuje się trzecia porażka Legii w sezonie. Lechia trzyma piłkę daleko od swej bramki.

Sędzia doliczył 6 minut.

• 89. min.

Przerwa w grze, leży Sobiech. Zderzył się głową z Lewczukiem.

• 87. min.

Lechia dokonała szybkiej zmiany (Flavio za Udovicica).

• 87. min.

Dośrodkowanie Lewczuka, ale wyszedł z tego strzał. Piłka wpadła tuż za poprzeczkę.

• 85. min.

Lechia zamknięta jak w hokejowym zamku. Praktycznie tylko wybija piłkę. Mało strzałów Legii.

• 80. min.

Według powyższego schematu tym razem strzelał Kante.

• 79. min.

Legia już się nie patyczkuje. Piłka do boku i wrzutka w pole karne.

• 75. min.

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Augustyna. Obrońca był blisko drugiego gola w meczu. Uderzył w środek bramki.

• 72. min.

Lechia wygrywa 2:1 i ciągle naciera. Z prawej strony dośrodkował Peszko. Legioniści wybili.

• 70. min.

Zmiana w Lechii: Wchodzi będący ostatnio w dobrej dyspozycji Sławomir Peszko (schodzi Haraslin).

• 69. min.

Żółta kartka la Mladenovicia, za powstrzymanie dobrej akcji Novikovasa.

• 66. min.

Kante wyłuskał piłkę obrońcą i próbował zaskoczyć Kuciaka z 25 metrów. Słowak odbił piłkę przed siebie.

• 64. min.

Informacje od lekarza Lechii przekazał Canal+. Nalepa ma złamany nos (po kopnięciu Kante)

• 62. min.

Wymuszona zmiana w Lechii. Nalepa który dostał w nos krwawi. Zmieni go Makowski.

• PILNE

60. min.

Legia centymetry od wyrównania! Wieteska zdobyłby drugą bramkę, ale trafił w poprzeczkę.