(26)
Korona Kielce
(15)

Liczba oddanych głosów: 41

• Zespół Deana Klafuricia wyprzedził Lecha Poznań i Jagiellonię Białystok. Mecze tych drużyn w sobotę (Lech - Górnik) i w niedzielę (Jagiellonia - Wisła Kraków).

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Legia Warszawa wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy.

Zespół Gino Letteriego jeszcze atakuje.

• GOOOOOOL

89. min.

Korona strzela gola Legii Warszawa, a przypomnijmy, że gra w osłabieniu! Piękny strzał Gorana Cvijanovicia. Arkadiusz Malarz bez szans.

• 84. min.

Legia ma komfortowy wynik i kontroluje końcówkę meczu.

• GOOOOOOL

78. min.

Do piłki podszedł Miroslav Radović i pewnym strzałem pokonał Zlatana Alomerovicia! Legia ma bezpieczny wynik.

• 76. min.

Czerowna kartka dla Kena Kallaste.

• PILNE

76. min.

Rzut karny dla Legii Warszawa. Cafu zabawił się z obroną Korony!

• 70. min.

20.807 kibiców pojawiło się dziś na stadionie Legii Warszawa.

• 66. min.

Korona atakuje, Legia się gubi, a Arkadiusz Malarz cały czas z czystym kontem.

• 60. min.

Doskonała sytuacja dla gości! Piłkę z własnej połowy wyprowadził Możdżeń, Gardawski wyłożył piłkę Kaczarawie, a napastnik Korony nie potrafił pokonać Malarza. Świetna obrona bramkarza Legii.

• GOOOOOOL

56. min.

Wszystko zaczął Szymański, w pole karne zagrał Vesović, a tam świetnie zachował się Jarosław Niezgoda, który wślizgiem wbił piłkę do bramki Korony Kielce.

• GOOOOOOL

56. min.

Kombinacyjna akcja Legii i drugi gol dla drużyny Deana Klafuricia!

• 54. min.

Żółta kartka dla Astiza.

• 50. min.

Taki wynik oznacza, że Legia jest wirtualnym liderem Lotto Ekstraklasy.

• 48. min.

18-letni pomocnik Legii zaryzykował, uderzył z dystansu i pokonał Zlatana Alomerovicia. Bramkarz Korony nie sięgnął piłki.

• GOOOOOOL

48. min.

Idealny strzał Sebastiana Szymańskiego sprzed pola karnego i Legia Warszawa prowadzi z Koroną Kielce!

Czas na drugą połowę!

• Korona gra agresywnie, próbuje atakować pressingiem, ale przewagę ma Legia. Czekamy na drugą połowę!