Korona Kielce
(10)

Liczba oddanych głosów: 27

Liderem Ekstraklasy pozostaje Jagiellonia (56 punktów). Legia traci do zespołu Michała Probierza 1 punkt. Trzeci Lech traci 4 "oczka". Szansę na podgonienie czołówki ma Lechia, która o 18 gra z Arką Gdynia.

Legia nie wykorzystała szansy, aby zostać samodzielnym liderem ekstraklasy. Co więcej, trzeba przyznać, że to Korona była w drugiej połowie zespołem dużo lepszym.

Korona w tarapatach! Dwa rożne dla Legii! Ale przetrwali! Rozczarowanie w Warszawie, bo zabrzmiał ostatni gwizdek!

• 2

Udało się w ostatniej akcji meczu zgotować piekło pod bramką Korony! Był kocioł! Obrońcy rzucili się pod nogi przeciwników, aby za wszelką cenę zablokować dwa strzały. Udało im się!

• 4
    • 1
    • 1

Ucieka czas. Legia nie potrafi zbliżyć się do bramki Korony.

• 5

Cztery minuty doliczone. Legii ucieka szansa na objęcie pozycji lidera.

• 4
    • 1
    • 2
  • 89. min.

Abalo miał setkę! Legia naprawdę ma furę szczęścia. Hiszpan doskonale wbiegł w pole karne, ale oddał fatalny strzał.

• 1
    • 3
  • 86. min.

Radović w polu karnym osaczony przez czwórkę obrońców! Jeszcze Hlousek! Czech zablokowany.

• 1
  • 83. min.

Rymaniak w końcu się doigrał. Złapał Nagy'ego za koszulkę, bo ten mu uciekł. Jest kartka.

• 82. min.

KIEEEŁB! KIEEEEŁB! Nie ma gola! Malarz fantastycznie obronił strzał zawodnika Korony! Kiełb stał na piątym metrze i oddał strzał z pierwszej piłki. Powinien to wykorzystać! Legia zawdzięcza remis Malarzowi.

• 3
  • 81. min.

Po jednej zmianie w obu zespołach. Chima Chukwu zastąpił niewidocznego Kucharczyka, a Abalo Pilipczuka.

• 1
  • 79. min.

Kibice Legii śpiewają, żeby piłkarze się nie poddawali.

• 1
  • 77. min.

Sprytne podanie Żebrowskiego. Pilipczuk za późno wystartował i nie zdołał dogonić piłki. Tak jak mówił Kiełb w przerwie: Koronie wyraźnie brakuje ostatniego podania. Przy ich lepszej skuteczności Legia miałaby ogromne problemy w tym meczu.

• 1
  • 75. min.

Maciej Dąbrowski oddał strzał głową. Nieczysto trafił w piłkę i bramkarz nie miał żadnych problemów. Z rzutu wolnego znów wrzucał Moulin.

• 1
  • 74. min.

Tymczasem Korona pięknie poradziła sobie z agresywną próbą odbioru rywali. Wyszli z kontrą, która została zakończona nieudanym dośrodkowaniem.

• 2
    • 1
  • 73. min.

Legia zakłada coraz mocniejszy pressing. Magiera wie, że czas ucieka, a wynik niekorzystny.

• 2
  • 72. min.

Dośrodkowanie Hlouska przyblokowane. Bramkarz Korony spokojnie mógł złapać piłkę. Goście w odwrocie.

• 71. min.

Ładne podkręcił piłkę Francuz, ale znów gorą obrońcy Korony.

• 70. min.

Dejmek ograny przez Ofoę. Obrońca musiał ratować się faulem. Szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z lewej strony. Będzie dośrodkowanie Moulina...