Komentarze (1)
  • zbych_66

0

Lechia

Koniec meczu! Lechia Gdańsk przerywa serię trzech porażek i wraca na zwycięski szlak. Walka o mistrzostwo Polski będzie szalenie ciekawa!

Lechia już nie wypuści tego zwycięstwa. Zagłębie wygląda na pogodzone z porażką.

• 87. min.

Poprzeczka ratuje Zagłębie po kolejnym atomowym uderzeniu Ariela Borysiuka!

• PILNE

84. min.

Ariel Borysiuk! Mocny strzał z dystansu i tylko doskonała interwencja Polacka utrzymuje Zagłębie w grze.

• 1
  • 78. min.

Lechia oddała piłkę gościom z Lubina. Drużyna Piotra Nowaka pilnuje jednobramkowego prowadzenia.

• 70. min.

Druga połowa, swoim poziomem, nie zbliża się nawet do pierwszej części gry.

• 63. min.

Stolarski podłączył do akcji ofensywnej i próbował z prawego skrzydła zejść w pole karne. W ostatniej chwili powstrzymał go Dziwniel.

• 55. min.

Janoszka dostał świetną piłkę z drugiej linii, ale przegrał pojedynek z Dusanem Kuciakiem. Słowak uratował Lechię.

• 49. min.

Piłkarze Lechii i Zagłębia spokojnie weszli w drugą część gry.

Czas na drugą połowę!

• Pierwsza połowa pokazała, że zespół Piotra Nowaka wyciągnął wnioski z trzech porażek z rzędu. W spotkaniu z Zagłębiem gdańszczanie prezentują się bardzo dobrze.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Gdańsku! Lechia zasłużenie prowadzi z Zagłębiem.

• 1
  • 43. min.

I jeszcze jedna próba Wolskiego z dystansu! Polacek odbił piłkę pod nogi Milosa Krasica, ale Serb był na spalonym.

• 38. min.

Okres lepszej gry Zagłębia Lubin, ale Lechia mądrze broni dostępu do własnej bramki.

• 31. min.

Nie ma wątpliwości, pan rozgrywający.

• 1
  • 27. min.

Rafał Wolski pięknie rozprowadził akcję na lewe skrzydło do Lukasa Haraslina, a Słowak dograł piłkę wprost w na głowę Paixao. Piękna akcja Lechii Gdańsk!

• 1
  • GOOOOOOL

27. min.

Lechia Gdańsk na prowadzeniu! Marco Paixao!

• 1
    • 1
  • 22. min.

Lechia cierpliwie buduje kolejne ataki.

• PILNE

19. min.

Pierwsza groźna akcja gości. Filip Starzyński wbiegł w pole karne i sprytnym strzałem próbował pokonać Dusana Kuciaka. Słowak w ostatniej chwili odbił piłkę na rzut rożny.

• PILNE

15. min.

Celny strzał z dystansu Wolskiego i znów skuteczna interwencja bramkarza Zagłębia!