Liczba oddanych głosów: 3

Komentarze (1)
  • krzysulek12

0

Początek meczu przegapiłem,Pytam żony czy gra Plewka?Żona mówi że przegapiła sam początek.Pierwszy raz usłyszałem nazwisko Plewka przy asyście trzeciego stopnia przy bramce dla Lechi.Myślę że ojciec,wujek,albo jakiś pociotek Plewki sponsoruje Wisłę bo inaczej nie wyobrażam sobie aby ten chłopak grał w ekstralkasie,on nawet nie potrafi biegać po murawie,każda jego styczność z piłką to zagrożenie dla własnej drużyny.

• 90. min. + 4

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!

Koniec meczu! Lechia Gdańsk pokonała Wisłę Kraków 1:0 i powiększyła przewagę nad Legią Warszawa do 7 punktów!

Sędzia doliczył 4 minuty.

• 88. min.

Wisła próbuje w końcówce spotkania. Czy zdoła wyrównać?

• 84. min.

Dobra akcja Lechii, ale broni Lis! Było blisko 2:0!

• 76. min.

Od razu minut typowa ekstraklasowa kopanina. Bez ładu i składu. Lechia jest oczywiście blisko zwycięstwa, bo Wisła nie ma za bardzo jak jej zagrozić. Ale gospodarze też prezentują dziś spory minimalizm.

• 72. min.

Fatalny błąd Klemenza, Paixao od razu uderzył przechwyconą piłkę. Nie ma gola, ale było groźnie.

• 69. min.

Wisła wciąż próbuje, ale Lechia znów kontroluje spotkanie. Zwycięstwo coraz bliżej.

• 64. min.

Tak, powtórki pokazały, że Portugalczyk był na spalonym. Wciąż 1:0 dla Lechii. Ale dośrodkowanie Łukasika dobre.

• 63. min.

Na razie bramka nieuznana! Paixao był na spalonym?

• 63. min.

Gooool dla Lechii!

• 57. min.
  • 57. min.

Łukasik do Paixao i było bardzo blisko! Portugalczykowi zabrakło pół metra, a wpakowałby piłkę do bramki Wisły. Lechia się obudziła?

• 55. min.

Strzał Błaszczykowskiego zablokowany. Wisła uwierzyła, że może zdobyć bramkę, a Lechia jakby uśpiona.

• 55. min.

Lechia po przerwie gra jeszcze senniej niż przed przerwą. Prosi się o gola...

• 55. min.

Dobra okazja Wisły! Kolar bliski oddania groźnego strzału!

• 53. min.

Lechia ustawiła się na kontrataki, bo w tym czuje się najlepiej. Wisła musi z konieczności grać w ataku pozycyjnym.

• 49. min.

Słuszna decyzja sędziego, nie ma bramki dla Wisły. Ale to sygnał ostrzegawczy dla obrony Lechii.

• 49. min.

Akcja Błaszczykowskiego i rzut rożny dla Wisły. Potem dośrodkowywał i padł gol dla gości! Ale spalony. Wojtkowski był na spalonym.