Jagiellonia Białystok
(1)

Liczba oddanych głosów: 4

• 90. min. + 4

Sprawiedliwy remis w Gdańsku. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Lechii, druga dla Jagiellonii. Ale oba zespoły nie są zadowolone. Lechia traci do liderującego Śląska Wrocław cztery punkty. Jagiellonia pięć.

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu! Remis w hicie ekstraklasy. Lechia - Jagiellonia 1:1 po golach Sobiecha i Mudrinskiego.

Druga połowa przedłużona o cztery minuty.

• 88. min.

Reaguje też Ireneusz Mamrot. Nawrocki za Imaza.

• 87. min.

I jeszcze jedna zmiana w drużynie gospodarzy. Wolski za Lipskiego.

• 83. min.

Piotr Stokowiec zdjął z boiska Karola Filę. Na boisko wszedł Daniel Łukasik.

• 81. min.

Lechia zdominowała pierwszą połowę, ale w drugiej zdecydowanie lepsza jest Jagiellonia.

• GOOOOOOL

74. min.

Jagiellonia wyrównuje! To się musiało tak skończyć. Mudrinski wykorzystał błąd obrony i strzałem z pierwszej piłki pokonał Dusana Kuciaka.

• PILNE

68. min.

Jagiellonia coraz bliżej gola! Lechia gra zdecydowanie słabiej niż w pierwszej połowie. Imaz miał idealną sytuację, ale Nalepa zablokował strzał Hiszpana.

• 65. min.

Piłkarze i kibice Lechii domagają się rzutu karnego po tym, jak Gajos upadł w polu karnym. Sędzia i VAR nie reagują.

• 60. min.

I druga w Jagiellonii. Ognjen Mudrinski zmienił Patryka Klimalę.

• 58. min.

Pierwsza zmiana w Lechii Gdańsk. Maciej Gajos za Sławomira Peszko.

• PILNE

55. min.

Było groźnie pod bramką Kuciaka! Pospisil dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a Arsenić był o krok od wpakowania jej z kilku metrów do bramki.

• 52. min.

Jagiellonia w ataku, zespół Ireneusza Mamrota szuka wyrównania, ale Lechia gra pewnie w obronie.

• 49. min.

Romanczuk uderzył z dystansu, piłka leciała w bramkę, ale w ostatniej chwili zablokował ją Błażej Augustyn.

Ireneusz Mamrot zdecydował się w przerwie na jedną zmianę. Za Camarę na murawę wszedł Bida.

Czas na drugą połowę!

• 45. min.

Lechia prowadziła grę, miała lepsze sytuacje, ale Jagiellonia pokazała, że potrafi zagrozić bramce Kuciaka. Będą emocje w drugiej połowie.

• 45. min.

Koniec pierwszej, bardzo dobrej połowy w Gdańsku! Lechia prowadzi 1:0.

• 43. min.

Lechia chce uspokoić sytuację, bo w ostatnich minutach straciła panowanie nad meczem.