3:0 dla Lecha!!! Wynik podwyższa Joao Amaral!

• 73. minuta

Kirkeskov kopnął nad murem z rzutu wolnego, ale niemal w środek bramki.

• 67. minuta

Dobra akcja Jevticia, ale Puchacz zmarnował niezłą okazję. Dochodzi dzisiaj do pozycji strzeleckich, ale brakuje mu precyzji.

• 55. minuta

W pole karne dokładnie dośrodkował Kostewycz, głową trafił Gytkjaer. Zupełnie zgubili go obrońcy Piasta. Duńczyk jest już najlepszym strzelcem ekstraklasy.

Tymczasem Lech na 2:0!!!

• 53. minuta

Zmiana w Piaście: schodzi Badia, za niego Patryk Tuszyński. A więc na dwóch napastników chce grać Waldemar Fornalik.

• 48. minuta

Sporo walki w środku pola. Rwana gra, bo fauli nie brakuje.

• 46. minuta

Wracamy! Czas na drugą połowę.

• 45. minuta

Szymon Marciniak nawet nie wznowił gry. Od razu zaprosił piłkarzy do szatni na przerwę. Kolejorz prowadzi po pierwszej połowie 1:0.

I gol! Christian Gytkjaer! 1:0 dla Lecha!

• 44. minuta

RZUT KARNY DLA LECHA!

• 40. minuta

Ależ nudny jest ten mecz. Piast czeka, Lech nie atakuje. Jeśli już stwarza pozory zagrożenia, to po stałych fragmentach.

• 30. minuta

Szybka kontra Lecha. Lewą stroną pół boiska przebiegł z piłką Tymoteusz Puchacz. Dotarł do pola karnego, ale zabrakło mu sił, żeby oddać mocniejszy strzał. Precyzji też trochę zabrakło. Piłka przeszła kilkanaście centymetrów obok słupka.

• 23. minuta

Dobre podanie Badii. Prostopadłe, między kilkoma piłkarzami Lecha. Parzyszkowi zabrakło metra, żeby opanować piłkę.

• 21. minuta

Z ostrego konta uderzył Robert Gumny. Ale za słabo, by zaskoczyć Placha.

• 20. minuta

Dłużej przy piłce utrzymuje się Lech, ale niewiele z tego wynika. Rzadko udaje się przedostać pod pole karne Piasta. Sztuka dla sztuki, na razie.

• 14. minuta

Co za błąd Muhara! Przyjął piłkę tak, że odskoczyła mu na kilka metrów w kierunku bramki Van der Harta. Dobiegł do niej Piotr Parzyszek, ale mimo doskonałej sytuacji, nie zdobył bramki.

• 10. minuta

Mocny strzał Jevticia sprzed pola karnego. Zgrał piłkę Gytkjaer, a Szwajcer huknął bez przyjęcia. Kilka centymetrów nad poprzeczką.

• 3. minuta

Pierwszy celny strzał Lecha. Darko Jevtić dośrodkował z rzutu rożnego, głową uderzył Thomas Rogne, ale prosto w Thomasa Dehne.