Legia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Maro

0

LEGIA WARSZAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 90. min. + 6

Koniec meczu! Lech Poznań bez najmniejszych problemów rozbił Legię Warszawa. Mistrzowie Polski zagrali beznadziejne spotkanie.

• 3

Szymon Marciniak doliczył do drugiej połowy sześć minut.

• 2
    • 3
    • 2
  • 86. min.

Gdyby nie Arkadiusz Malarz, Legia Warszawa przegrałaby w Poznaniu większą liczbą bramek. Bramkarz mistrzów Polski odbił strzał Trałki.

• 5
    • 5
    • 3
  • PILNE

83. min.

Rzut karny dla Legii Warszawa. Duża kontrowersja, ale jest odwołanie decyzji. Szymon Marciniak skorzystał z wideoweryfikacji. Nielsen nie faulował w polu karnym.

• 15
    • 1
    • 1
  • 77. min.

Legia rozgrywa piłkę w środku pola, ale nie ma żadnych argumentów w ofensywie.

• 3
    • 3
    • 1
  • GOOOOOOL

65. min.

Skrzydłowy Lecha Poznań nie był na spalonym, wyszedł sam na sam i z łatwością trafił do siatki. Pogrom Legii Warszawa, a Dariusz Mioduski, prezes mistrzów Polski po trzecim golu opuścił trybunę, ale chwilę później wrócił na swoje miejsce.

• 6
  • GOOOOOOL

65. min.

Maciej Makuszewski i Legia Warszawa upokorzona w Poznaniu! Gol reprezentanta Polski.

• 8
    • 2
  • 60. min.

Potężny strzał Raduta z dystansu zablokował Maciej Dąbrowski. Wcześniej Pazdan wybił piłkę po świetnym prostopadłym podaniu z głębi pola.

• 1
  • 55. min.

Żółta kartka dla Makuszewskiego. Skrzydłowy Lecha Poznań nie zagra w następnym ligowym meczu.

• 2
  • 49. min.

Legia zdecydowanie lepiej zaczęła drugą połowę. Hamalainen zagrał piłkę w pole karne, ale obrona Lecha nie popełniła błędu.

Czas na drugą połowę! W Legii jedna zmiana. Za Michała Kucharczyka na murawę wszedł Guilherme.