Liczba oddanych głosów: 100

Komentarze (4)

Więcej o wydarzeniu

Ekstraklasa. Lech - Legia 1:2. Jasna strona ligi

Częstym następstwem hitów kolejki Ekstraklasy jest mniejsze lub większe rozczarowanie u oglądających, spowodowane niskim poziomem spektaklu i zachowawczą taktyką przyjętą przez oba zespoły. Choć mecz Lecha z Legią rozkręcał się stopniowo, końcowy efekt był dobrą reklamą naszej ligi. Co szczególnie mogło się w tym meczu podobać?

• FB LIVE

• 94. min.

GOOOOOOOOLLLLLLL 1-2 Hamalainen!

Hlousek wrzucał piłkę z lewej strony, a Fin dopadł do piłki w polu karnym i wpakował ją do bramki. Ależ historia.

Po chwili sędzia kończy spotkanie!

Lech Poznań przegrywa z Legią 1:2, chociaż do 88 minuty prowadził 1:0.

• 4
    • 3
    • 1
  • 93. min.

Robak faulowany przez Dąbrowskiego. Została minuta.

• 2

Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 1
    • 1
  • 89. min.

Robak minął Pazdana w polu karnym, ale piłka po rozpaczliwym wślizgu Dąbrowskiego wychodzi na rzut rożny. Znakomita okazja.

• 2
  • 88. min.

GOOOOOOOOLLLL 1:1

Jędrzejczyk wrzucał futbolówkę z autu, ta przeleciała przez pole karne i odbiła się od Gajosa. Trzeźwy umysł zachował jednak Dąbrowski, który wpakował piłkę do bramki.

• 6
    • 8
    • 7
  • 85. min.

Seria rzutów rożnych dla Legii Warszawa. Ofoe ukarany żółtą kartką

• 1
    • 1
  • 85. min.

Schodzi jeden z bohaterów - Jevtić. Na boisku melduje się Tetteh.

Wchodzi również Hamalainen. Kopczyński siada na ławce.

• 1
  • 82. min.

Lech miał rzut wolny po bezmyślnym faulu Kopczyńskiego na Kędziorze. Ze stojącej piłki znakomicie dośrodkował Jevtić, a Kędziora wpakował piłkę do bramki

• 4
    • 2
    • 1
  • 81. min.

GOOOOOOLLLL dla Lecha Poznań! KĘĘĘĘDZIORAA

• 12
    • 2
    • 1
  • 81. min.

Lech walczy jakby miało nie być jutra. Wiele piłki w tym nie ma, ale walki nie można im odmówić.

• 1
  • 79. min.

Zmiana w Legii. Schodzi Kucharczyk, a na placu pojawił się Tomasz Jodłowiec.

• 1
    • 1
  • 76. min.

Niemiłosiernie poniewierani są Lechici. Teraz z akcją wychodził Jevtić, ale jego kontrę przerwał Kopczyński. Jest żółta kartka. Młody pomocnik będzie pauzował w następnej kolejce.

• 1
  • 73. min.

Nagy miał piłkę na linii pola karnego. Strzał zablokował jednak Jan Bednarek.

• 72. min.

Marcin Robak melduje się na boisku. Schodzi Dawid Kownacki.

To nie był dzień ,,Kownasia''

• 1
  • 68. min.

Bardzo pewna interwencja Kędziory. Idealnie wygarnął piłkę spod nóg Ofoe.

• 2
    • 1
    • 1
  • 66. min.

Na boisku pojawi się zaraz Maciej Makuszewski, a zejdzie z niego Pawłowski. Bardzo przeciętny mecz Pawłowskiego.